Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban indokolatlan naponta...

Valóban indokolatlan naponta fürdeni? Elég lenne 2 naponta?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremék nemrég költöztek a közelünkbe, így most jobban tartjuk a kapcsolatot, mint az előző években.

Nagyon meglepődtem, mikor mondta, hogy ők nem fürdenek minden nap, mert az többet árt a bőrnek, mint használ.

Az a furcsa, hogy neki egyébként egészségügyi végzettsége van, bár nem abban dolgozik.

Illetve most nem dolgozik, mert otthon van a pici babával, a nagyobbik meg most kezdte az iskolát.

Tehát nem végeznek fizikai munkát, meg a koszt lemossák, de rendes kádban fürdés nincs.

Én rosszul érzem magam, ha hazaérve nem fürödhetek. Nem tudok úgy leülni tévézni vagy bármit csinálni, "koszosan", pedig én sem végzek fizikai munkát. Lehet, hogy ez csak megszokás, és neki van igaza?

mit mond erről a tudomány?


2019. márc. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,neki van igaza .Olyanokat is lemosol,ami a bőr védelmét szolgálja .
2019. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti 2 elég.
2019. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ti ezt betartjátok?

Izzadságszagúan mentek dolgozni? Egy irodába is?

2019. márc. 19. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy otthon van a gyerekekkel, megértem hogy nem fürdik minden nap, főleg ha ki sem megy a házból egész nap. Viszont aki dolgozik, szerintem kell a napi fürdés, legalább egy gyors zuhany.
2019. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a fürdést a zuhannyal, illetve a mosakodással ( intim tájékok+hónalj+arc+lábfej)
2019. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!