Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyon rosszul alszom. Elhatároztam hogy magnéziumot fogok szedni hátha segít. Bioco szerves magnéziummal próbálkozom, reggel, és este veszek be belőle. Szerintetek segít?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magnézium, alvás

márc. 19. 23:23  Privát üzenet  

A válaszok
Macskagyökért próbáld ki. Csak ne vidd túlzásba.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 19. 23:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már próbáltam,meg filteres citromfű teát is,baldivian nightot is,egysem vált be..

# 2/4Időpont márc. 19. 23:30 Privát üzenet
Én ilyen nagyon erős kapszulát vettem, nekem az segít elaludni.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 19. 23:35 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Ha az agykontroll (mert abban a ktegóriában van kérdésed...) segítségével erősen koncentrálsz arra, hogy segíteni fog a választott tablettád, akkor van reményed, hogy úgy is lesz.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 20. 06:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ha azt álmodom engedem ki reggel a kutyát a garázsból a kertbe (bent alszik ott meleg van) és a egy nagyon nagy kövér csillogó fekete szoru macska ül a kert végében a növények között?
Szombat reggel amikor felkeltem volt egy friss vágás a fejemen. Kb 3-4 cm hosszú. Nem emlékszem rá hogy megvágtam volna magam pénteken vagy szombat éjjel. Mitől lehet? Nem iszok, nem drogozok.
Reggel lementem alfába, de akaratom ellenére olyan kép jött be amitől félek hogy bekövetkezik. Szerintetek ez miatt van félni való?
Hogyan tudnék emlékezni másnap reggel arra, hogy mit álmodtam?
Valahova eltettem 2 napja este egy olyan cetlit, amin nagyon fontos információk voltak, de tegnap reggel sem találtam. Hogyan tudnék visszaemlékezni arra, hogy hova tehettem?...
Hogyan tudnék reggel emlékezni az álmaimra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!