Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros kratomot próbálta már...

Piros kratomot próbálta már valaki? Mik a vélemények, és mennyire addiktív?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

A kratom úgy működik hogy van egy "határ" amin belül inkább pörget - azután pedig inkább nyugtat.

Hogy hol van ez a pont az fajtánként különbözik..

Hatása a legjobban a fűhöz hasonlít, de az addikciós potenciál valamivel kisebb minta marihuána esetében.

A kratom hatása alatt nincsenek különleges gondolatok.., nem fogsz mindenféle összefüggésekre rájönni.., nem érted meg a világegyetem működését - és fizikálisan sem "üt" ki.

Inkább az van hogy sokkal kevesebb gondolat van.., békésen ellazult állapotba kerülsz magaddal, és a világgal - mindemellett (addig a bizonyos határig) látszólag normálisan tudsz működni az életben.

Bizonyos fajták (maláj stb) vagy extrém nagy dózis esetében persze a kratom is ki inkább sztondult állapotot okoz, és akkor nagyon nem tudsz csinálni semmit.

A pörgető hatása miatt nem tudom mennyire válik be alvászavarok esetében.

Mivel a depit sem oldja meg, csak arra az időre megszünteti amíg használod - ezért valójába arra sem megoldás! (Mert csak akkor leszel jól ha ezt nyomatod?)

Heti 2-3 alkalmi használat mellett még nem okoz komolyabb problémákat, de ha túl sűrűn használod akkor könnyen hozzá lehet szokni, és okozhat hangulatingadozásokat is.

2019. márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyu, én a kratommal kezdtem anno és 5 hónap alatt eljutottam a heroinig. Nyilván ez nem egy szokványos drogkarrier, de én azt mondom azért vigyázz a kratommal! :D Egyébként mindamellett hogy undormány íze van és előfordul hogy több napos gyomorrontást okoz, nagyon szerethető kis szerről van szó, ami tényleg ott van. Csak tudni kell ésszel használni!
2019. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én red vein kratomot szedtem. Egy púpozott teáskanálnyit kevertem el 2-3 deci vízben. Rohadtul felpörgetett. Durva másnaposságot is pillanatok alatt elmulasztotta. Viszont nem tudom, hogy van-e összefüggés, de amikor gyakran toltam, elkezdtek szarrá menni a fogaim. Egyet ki is kellett húzni.
2019. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 2

Nagyon találó a megfogalmazásod :D

2019. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha kratomozol akkor már zöldet vegyél inkább, jóval potensebb mint a piros

Az első pedig hülyeségeket ír, semmi köze a fűhöz

Ez egy narkotikum, a másik pedig egy pszihedelikum

A kratomból kisebb adag eufóriát okoz, beszédesebb és empatikus vagy tőle, meg jóval motiváltabbá is válsz amíg hat

Sokkal könnyebben csinálsz olyan dolgokat amihez alapból semmi kedved, ahol őshonos ott sem véletlenül a szegény napszámosok kedvenc növénye

Én vizsgára készülésnél vettem nagy hasznát

Ugyanakkor nem leszel tőle “beállva”, összeszedettek közben a gondolataid

A füvet meg gondolom nem kell bemutatni :)

És rászokni sem nehezebb mint a fűre, sőt..

Főleg ha depressziós vagy.. Lényegében azonnal megszünteti az összes tünetet, pont ezért baromi veszélyes

A problémáid nem lesznek megoldva, viszont a hatása alatt mégis úgy érzed minden a legnagyobb rendben

Nagyon könnyen rá lehet kattanni, az emésztésedet tönkrevágja ha sokat tolod és amikor abbahagyod borzasztó letargikus leszel

Szóval én fenntartom hogy hiába legális, sokkal veszélyesebb mint a fű és óvatosnak kell vele lenni

Heti 1-2nél többször semmiképpen se használd

2019. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gomoában kapható összes fajtát végig próbáltam. A red is jó fajta, de a green-eket én jobban kedvelem.
2019. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kratoshopban van egy cameo premium nevű, valamifajta keverék, na az mindent visz. Pirosra véletlenül megittam egy sört a múltkor, na azt soha többé. Zöldre meg hamar beüt. Érdekes cucc
2020. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zöldet használol időnként, különböző mennyiségben.


Számomra:

1-3 gramm, kb. 1 sörnek felel meg, olyasmi, hogy érzed, hogy van vmi, de semmi extra

4-6 gramm, na ezt már érzed, amolyan Frontin szerű, számomra szedatív általában, nem pörget.

6+ gramm, hasonlít egy gyengébb füves cigire, amikor még nem állsz be, de úgy elvagy magaddal és világgal, napközben aktivizál, este inkább álmosít. Testedet is nyugtatja, a fájdalmat is vmilyen szinten csillapítja.


Rajtad áll, hogy ráfüggsz-e, mint kb. minden másnál. Volt olyan, hogy egy héten belül használtam 4x és volt olyan, hogy hónapokig nem fordultam hozzá, aztán megint ittam egyszer utána sokáig megint nem használtam.


Nem lettem addiktív tőle, ahogy más kipróbált drogoktól sem. És nem érzek késztetést sem utána, hogy erősebb cucchoz nyúljak.



Véleményem: jó dolog, kevés erőfeszítést igényel, ár-érték arányban is megfelelő, ha nem nyakalod be az egészet 1 hét leforgása alatt. De, ahogy írták, nem old meg semmit, és pl az erős depressziót/apátiát nem tudja elnyomni, tehát ilyen szempontból másabb a fűnél, de legalább bad trippet sem eredményez. Nagyobb dózisban inkább fizikailag leszel rosszul, mintsem mentálisan.


De ezek a saját tapasztalataim, mindenki más, így a dózisok is eltérőek lehetnek, ugyancsak a hatásai.

2020. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam de kb semmit nem "éreztem"...

Kb mint mikor hulla fáradt vagyok és gondolkodni sincs kedvem...

Nem volt tőle jó kedvem, de rossz sem...

Én inkább marihónalja párti maradok, attól mindig jönnek az univerzum megfejtős gondolatok, én azt imádom... ennek meg olyan semmilyen a hatása.

2020. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovacs magdolna2 ***** válasza:
3 gramm az két teáskanál kb ? Nekem fajdomcsill kell...
2023. máj. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!