Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér bőr és szemöldök,...

Fehér bőr és szemöldök, hogyan ne nézzen ki furán?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon fehér a bőröm,és a szemöldököm szürkés de alig látszik... Ha bevizezem akkor látszik 5 percig és utána már nem... Az egész szemöldök nem olyan hogy rendes szemöldök hanem kicsi "szálakból" áll és mindegyik között vannak rések.. Próbáltam szőke szemöldök gélt,meg ilyenek... De mindegyikkel idiótán nézek ki, a világos bőr miatt.. Viszont a hajam sötét barna úgyhogy nem tudom hogy a szemöldököm miért szürke ami alig látszik... Anya nem enged el kozmetikushoz mert hogy drága,értelmetlen, meg alapból nem enged el ilyen helyekre... Mit tegyek? Interneten kerestem mindent de nem találtam semmit...

2019. márc. 21. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj egy árnyalattal barnásabb szemdökceruzát. Mivel szőke vagy a fosszínű pont jó lenne. Én barna vagyok és szintén fosszínűt használok a szemöldököm világosítására. Ha port használsz az inkább a szálakon tapad meg.
2019. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fosszínű :D :D :D

Amúgy igen, szemöldökceruza. Pár száz forintért már lehet venni. Az mondjuk fura, hogy sötétbarna hajjal miért ilyen a szemöldököd, de hát sokfélék vagyunk :D

2019. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Kozmetikus kb 1000 forinttért befesti, gindolom annyi zsebpénzed van
2019. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én amíg nem tetováltattam, nem ceruzát használtam, hanem sötétebb barna szemhéj festéket és bevizezett szemhéj ecsetet, ezzel formáztam meg a szemöldököm, szerintem sokkal természetesebb hatású és tartósabb is, mint a ceruza. Bár amennyiért ezeket lehet beszerezni, tényleg megcsinálja a kozmetikus is.
2019. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 nem szőke a hajam hanem barna... Mindent próbáltam de hülyén nézek ki ha látszódik, ha nem akkor is... És nemtudom a közép utat ://///
2019. márc. 21. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Uramisten ilyen baromságot még sosem olvastam meg ennyi hülye kommentet
2019. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!