Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irodisták, ti hulla náthásan...

Irodisták, ti hulla náthásan hogyan csináljátok végig a napot?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak, amikor nem tudtam otthon maradni (illetve nagyon beszpttam volna mindenkit)


Év végi zárás, az összes korábbi számla összekaparása, egységek zaklatása és kergetése, ilyesmi.


Bár nem voltam annyira náthás, de nagyon harcoltam, hogy ne legyen rosszabb.

Forró tea folyamatosan bekészítve, mindig állt egy nagy kancsó az asztalomnál, mézzel és citrommal.


Forró aszpirin port is ittam mellé, ahogy az elő volt írva.


Igyekeztem a lehető legkorábban lefeküdni, hogy minél többet tudjak aludni - segített is. Bevackoltam a jó meleg takaró alá.


Orcsepp állandóan volt nálam, mert egyrészt szeretek levegőt kapni, másrészt az egységeim nem értették volna ha orrhangon kérek tőlük valamit :)


Emellett nyomattam a mandarinokat - folyadék, C-vitamin és egyebek.

2019. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Februárban kb végig arcüreggyulladásom volt, amikor majdnem elmúlt, a főnökömtől elkaptam egy másik vírust, ezzel 2 hétig voltam náthás. Szerencsére beleesett a hosszú hétvége, így tudtam kúrálni magam. Egyébként napi 3-4-szer orrsprayztem, ami több a megengedettnél, de máshogy nem bírtam, esténként pedig Neo Citrant ittam. Mivel a főnököm is már 1 hónapja betegen jár dolgozni, nem szóltak a kollégák, plusz ők is jártak betegen. Sajnos nálunk a home office nincs támogatva, egyébként biztos otthonról dolgoztam volna.
2019. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Doki, táppénz.
2019. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, otthon maradok. Utálom az olyanokat, akik taknyosan is mennek dolgozni, és az egész irodát összefertőzik.
2019. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%

", akik taknyosan is mennek dolgozni, és az egész irodát összefertőzik."


És mi van akkor ha olyan helyen melózol hogy betegen is kettő választásod van

a) bemész ha négykézláb is de bemész


b) nem mész és ki vagy rúgva


na akkor mit teszel?

2019. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!