Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki edz bébitápszerekkel?...

Ki edz bébitápszerekkel? Kérdésem annyi hogy ha szeditek őket mit szedtek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért is eszel te ilyet?
2019. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ugyan miért?? :D Mert ebben bízom azért! A tömegnövelőkbe ki tudja mi van benne, lehet ki kell borítanom az egészet, vagy nem fog hatni, a bébi tápszer tudom jó, mert csináltam vele, de mikor már?..
2019. márc. 22. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Látom, nálad elég nagy a katyvasz.


A tömegnövelőben az van van, ami a hátuljara van írva.


Ezek szerint te olyan fogalomzavarban vagy, miszerint a tömegnövelő fogyasztása nálad izmosodást, vagyis "eredményt" érsz el.

Ez kaja. Porított formában.


A bébitápon láttad meg a "tömegnövelő" szót az összetevőknél? Az nem rád vonatkozik, hanem a tápszer állagára, hogy az sokkal kremesebb, pépesebb, legyen.

A gyógyszerekben (vettél már be algopyrint?) is van tömegnövelő. De az nem ugyanaz a tömegnövelo, mint amit te vettél díszdobozban.


A tömegnővelő arra jó, hogy edzés után a kiurult glikogenraktarat szénhidráttal visszatöltse, az izmoknak pedig fehérjét adjon. Nem izompor, hanem kaja.

Attól mert eszed-iszod, nem fogsz ketajtós szekrénnye változni.

2019. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hatás pedig nem egy kiegészítőn múlik, hanem a kaja és edzés minőségi és mennyiségi tulajdonságába. A kiegészítők KIEGÉSZÍTENEK.


Attól meg ne aggódj hogy káros. Tudod hogy bevizsgálják ezeket? Milyen folyamaton mennek át, mire kész termék lesz?

Egy babapépben több szar anyag van, mint egy ilyenben,mondom.


(ez a válasz csak akkor érvényes, ha normális helyről szerezted be a kieget, nem mondjuk vateráról, szürke/átlátszó zacskóban csomagolva, LakatosHosséármándó99-től)

2019. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dehogy is vagyok fogalom zavarban, én régen csináltam velük és szépen növelte a tömegemet, azaz nem izmosodtam meg szálkásodtam!

A dokink is aki közel a 60-ban van, ők is ilyenekkel csinálták nagyon régen, igaz, akkor még nem volt más.

Te sok ezt azt leírtál nekem, de az eszedbe nem jutott volna (ha már pakolsz róla) hogy ajánlj egy párat a tömegnövelőkből, mint pl, a jumbó, igaz én csak hallottam róla, használni nem, így azt se tudom milyen.

2019. márc. 23. 05:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna ajánlanom, ha a kérdésben még ki akartad dobni, mert nem tudod mi van benne?


Én a tömegnövelőket nem ajánlom, főleg nem a Dumbót mert van annál sokkal jobb ár/érték arányú megoldás is

(edzés után dextroz+tejsavófeherje vízzel összekerve). Sokkal több a fehérje benne és gyorsabban szívódik mint a jumbós zablisztes turmix.


Ha pedig meg vagy győződve hogy a bébitáp a tuti, még az orvos is azt ajánlja, akkor tulajdonképpen miért is tetted fel a kérdést? Azt eszel és úgy ahogy akarsz.

2019. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ajánlani? Csak azért mert olyan jól körbe magyaráztad a kérdésemet! :D Nem a kérdésemre adtál választ, csak ezé.

Az orvos már nem edz, fiatalon csinálta, akkoriban ő mást nem ismert, csak ezt tudta ajánlani, ennyi.

2019. márc. 23. 08:30
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérdést lényegét még egyszer elmagyarázom! Tehát; "Ki edz bébitápszerekkel? Kérdésem annyi hogy ha szeditek őket mit szedtek?"

Magyarul! Ha vki használ ilyet, ESETLEG UGYE! akkor Ő melyik fajtát? nevűt? vette meg!

Kérdés vége_

2019. márc. 23. 08:33
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy régebben szemeztem a Jumbóval, [link] Csak mostanság sok szir szarral kiegészítik, ebbe szerencsére taurin nincs, páran nem tudnak tőle aludni, mikor kellene! szval, ez sincs teljesen eldobva mint gondolat..

(Na és most ha akarod ismét körbe magyarázhatod)

2019. márc. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!