Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor és milyen gyakran...

Hányszor és milyen gyakran kell ahhoz valakinek drogoznia, hogy külsőleg látszódjon?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mit csinál.És milyen időközönként csinálja.tehát ha minden hétvégén szerintem annyira nem de ha már utána két három naponta sőt minden nap csinálja akkor előbb utóbb látszani fog. Főleg ha valaki nem eszik.lefogy.arca beesik.
2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ ~ a használó személyiségétől ~ a szertől ~ a mennyiségétől ~ a fogyasztás módjától ~ és a fogyasztás céljától is..
2019. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 1 hónap 0-24 es speed és ecstasy használat már látszott. Nagyon lefogytam tőle a fűtől meg meghíztam ugyan úgy pár hét alatt. De kinek milyen a genetikája ehhez.
2019. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát nem is tudom.. én ha véletlen pénz kerül a kezembe azt veszek valami dizájner drogot (amit épp kapok) azt belövöm vele magam - általába egyből észreveszi mindenki :)
2019. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ahogyan az előttem szóló is írta.. spuri 1 hónap 0-24 nálam -6 kilo fogyás, ez arcra elég rosszul hat, ha egyébként sem vagy elég husi.

De vannak olyan elég erős cumok amik testi károsodás szempontjából nézve egyáltalán nem veszélyesek

2019. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. a krokodilt elég egyszer is és meglátszik :DD
2019. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#6 lol, egyszer? persze, hogy meglátszik a tű nyoma még ideig óráig-,-

próbálj picit több információt szerezni szerintem mi az amiről beszélsz, mielőtt dobálózol vele. de tudod mit, segítek, krokodilt a heroin alternatívájaként használják, mint olcsóbb és erősebb nyugtató.

Ez sem egyik napról a másikra tesz tönkre, sőt több interjút is lehet találni 3-4 éves függőkről, akik semmiféle súlyos szöveti károsodásról, elváltozásról sem számolnak be, míg természetesen van akin már rövid időn belül megjelennek azok az elfertőződések amit valami idióta előadáson mutogattak neked a suliba, vagy isten tudja hol. A leépülés nem elkerülhető a folyamatos használat mellett, de a sebessége változó az általad szerzett cucc tisztaságától függően. (Természetesen ez nem csak erre vonatkozik)

2019. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze használattól, embertől, anyag mennyiségtől függ..

De szerintem a kristály meth épít le külsőleg a leggyorsabban.

2019. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az a hulladék itthoni kristályok kicsinálnak, de németbe..

engem az itthoni hernyósok jobban ledöbbentettek külső ránézésre, miután lejöttek róla, a kristály után műfogsor lala nagyjából helyrerakják az embert.


[link]

2019. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️
2019. ápr. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!