Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon mik a leggyakor...

Magyarországon mik a leggyakoribb/legnépszerűbb kábítószerek a fiatalok (14-30 évesek) körében?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a "rendes" fű (THC tartalmű) és a biofű/herbál (egy designer drog) vezeti a listát, találtam is egy cikket ( [link] De nekem ennyire részletesen nem kéne.

Csak egy kisalőadáshoz, hogy mik a népszerűek a fiatalok körében, nem szakdolgozatot írok belőle. Általában a drogozás hátrányairól szól és a 3-4 leggyakoribbat szeretném kifejteni bővebben.



2019. márc. 22. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol
2019. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Kakaóbab: röviden, a benne lévő anyagok olyan biokémiai folyamatokat indítanak be, amik más drogoknál is lejátszódik + hatásilag stimuláns vegyületeket is tartalmaz./ Cukor: igaz, ez nem drog, de úgyan olyan addiktív, még vitatott, hogy fizikai vagy lelki eredetű a függőség amit okoz. Biokémiailag és neurobiológiailag is vizsgálják még.

2. Koffein (külön kiemelve, mivel a kakóbabban is megtalálható)

3. Alkohol

4. Nikotin


Amire Te kíváncsi vagy:

1. Bio (számtalan kombináció)

2. Spuri (speed)

3. Eki (extasy)

4. Fű

2019. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mint budapesti 20eves sajnos a temaba jartas inkabb igy rangsorolnam azt amire kivancsi vagy:

1,fű

2,speed

3,eki

4,gomba

Ezekre van a legnagyobb kereslet az nagyjabol ebbe a sorrendbe, mert ha valaki lentebb vasarol nagyreszt fuvet is fog hozza venni, mert a mellekhatasokat eltudja nyomni es a pozitivat kiemeli.

2019. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elozo vagyok a 4.-est javitanam gomba/lsd-re
2019. márc. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesti gimnazistaként a tapusztalatom:

fű,eki,spé,gomba,papír,kóla

2019. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom nem mai kérdés. De


Haska

Eki

Spur

Gomba

Ketamin


Mert már szinte mindenki csak hasist szív szinte

2019. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utsó hol tapasztalod ezt? Én szökőévente jutok csokihoz.
2019. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szombathelyen sokkal nagyobb arányba szívják a hasist vagyis hát jobban mondva a hasisos füvet (mert tudtommal a hasist magába csak enni lehet) Bár én ebbe a témába nem vagyok jártas. Mint a sima füvet, na meg . Ketamint is sokan tolják, én is tolom alkalmanként, de én havonta 1x veszek magamnak speedet vagy inkább kristályt és az 3 bulira vagy gangeléshez elég néha 2 hónapig is !De a többi kákót hanyagolom, egyszer lsd-t kipróbáltam, bevettem egy bèlyeget. Meg az ekit is, de az egy xar volt mert a másnap az... tehát inkább krisizettek jobb a hatása is ha jó minőségűt szerez az ember!
2019. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fű, eki, spuri, kati, gomba, bélyeg, ritalin, benzok
2019. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!