Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen beteg?

Fanni_Picasso kérdése:

Hogyan legyen beteg?

Figyelt kérdés

Nekem hétfőn menni kellene iskolába, de nem szeretnék. Nem azért mert lusta vagyok tanulni, hanem mert egyedül vagyok, minden rosszul megy és alig várom, h elmehessek. Mindig a fiúkhoz szoktam menni, mert a lányokkal nem vagyok jóba (egy részük mindig pletykálnak rólam, majd visszahallom a fülembe), de a fiúknál van egy fiú is aki tetszik (igaz, őt sem akarom látni, mert csak rosszabbul leszek) és egyéb személyes jellegű dolgok miatt szeretnék otthon maradni. Addig is kezdjen lecsengeni amik mennek rólam és valamennyire rendbe szedni magamat

A szüleimet nem fogja érdekelni, h ez van, akkor is azt mondják, h túlélem, de nem, egyre rosszabbul vagyok, magamba fordulok (ez körübelül ez az időszakom oktober november környékén kezdődött). Csak a betegség miatt tudok itthon maradni

Kamu betegségeket inkább ne írjatok (max olyanokat, h beteg vagyok és még látszatra is rátesz valamennyit)! Hányni és/vagy hasmenést nem szeretnék, de ezeken kivűl jöhet bármi (ami természetesen nem súlyos, maradandó stb.)

Remélem valaki tud 1-2 tippet adni...



2019. márc. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kellene menni
2019. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egész nap feküdtem az ágyba lázasam és mandulagyulladással ahelyett hogy ebbe a jó időbe kimentem volna. Hidd el jobb ha nem vagy beteg. És tényleg moggondolhatnád a pszihológus dolgot.
2019. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!