Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért történt ez, és mi lehet?

Miért történt ez, és mi lehet?

Figyelt kérdés
Éppen misén voltam az iskolában. Fájt a hátam hátsó része belülről szinte egész misén. A vége felé elkezdtem szédülni és a látásom nagyon rossz lett. Nagyon furcsán láttam, amit elég bonyolult lenne leírni. Alig bírtam állni és alig tudtam mozogni, gyengének éreztem magam és alig tudtam felfogni mi történik körülöttem. Ez kb 10 percig tartott. Amikor fel kellett állni és kimenni az nagyon nehezen ment, de amikor kijöttem a látásom elkezdett javulni és normálisabban láttam. De még akkor is nagyon furcsán éreztem magam. Mi lehetett ez? Nagy baj?

2019. márc. 25. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leesett a vércukrod és/vagy a vérnyomásod. Egyél rendszeresen és igyál sok vizet.
2019. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leesett a vérnyomásod. Kb. minden tünetét produkáltad: szédülés, homályos látás, gyengeség, zavarodottság.


Több folyadék (min. 2 liter víz naponta) és egyél rendesen. Nem voltál kimerült?

2019. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naponta 3 liter vizet megiszok. Előtte meg ettem 2 kakaóscsigát.
2019. márc. 25. 16:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nagyon melegem volt, lehet az is közrejátszott.
2019. márc. 25. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetett a meleg miatt.
2019. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!