Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki, akárki akinek van/volt...

Valaki, akárki akinek van/volt ilyen problémája kérem adjon tanácsot mert tényleg semmi sem segít. (? )!

Figyelt kérdés
Már jó ideje az van, hogy izzad a hónom alja, tudom undorító, de tényleg csak ott izzadok, de nagyon. Még, ha fázom akkor is és tiszta víz a blúzom...egyik izzadásgátló sem segít. Feketén kívül másmilyen blúzt nemtudok felvenni. Változó korról szó sem lehet mivel csak 20éves vagyok és mineden más rendben van. Esetleg hormon problémám lehet? Vagy mi lehet ennek az oka? Valmi ötlet? Tanács? Fújóstól kezdve a stickkes dezodorig minden fajta izzadásgátlót próbáltam, egyik sem használ. Nem vagyok büdös, szaga nincs mivel folyamatosan használok dezodorokat csak tiszta víz mindig a blúzom.. Nagyon zavaró és szégyenlem.

2019. márc. 26. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg patikában venni izzadásgátlót. Ha az se segít, menj el orvoshoz.
2019. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj orvoshoz vele, ez nem igazán hormon probléma,de ha az is lenne, akkor csak ott derülne ki.
2019. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!