Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letakakarítottam az üvegasztal...

Letakakarítottam az üvegasztalt kesztyű nélkül felülettisztítóval. Majd elmentem enni és a kezem hiába mostam meg keserű ha megnyalom az ujjam és emiatt a szendvicsem is keserű ízű minden falatja. Méreg ez így!?

Figyelt kérdés
Mivel falatkák is a kezemmel fogom még teszem be a számba. Mit csináljak? Ettől lehet bajom?
2019. márc. 29. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Minden egyes falat amit ettem méregkeserű volt olybá mintha megittam volna magát az ablaktisztítót
2019. márc. 29. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kezet mostál, biztos nem kapsz mérgezést. Ez akkor már csak minimális, ami a kezeden van.

Próbáld meg valamivel semlegesíteni a szagot. Ecettel, vagy szappannal. Amivel sikerül.

2019. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen kezet mostam.

Miután éreztem hogy keserű.

Előtte hogy leültem volna enni most emlékszem vissza hogy lehet mégsem mostam tehát csak miután megtörtént a baj. 😑

Így kaphatok mérgezést?

Ha úgy ettem kézzel hogy nem mostam meg és jóformán tapicskoltam az ablaktisztítóban?!! 😫

2019. márc. 29. 14:56
 4/4 anonim válasza:
Valszeg denaturált szesz maradványa, amúgy azért lehet keserű mert ahhoz direkt méreg keserű "ízesítőt" kevernek, hogy még véletlenűl, higítva se igyák meg.
2019. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!