Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Piroska_0306 nevű felhasználó kérdése:

Valami házi praktikát tudtok szájherpeszre!?

Keress kérdéseket hasonló témákban: száj, herpesz, praktika

márc. 29. 19:49  Privát üzenet  

A válaszok
Én itt olvastam, mindenki letrollozta a kiírót, de én meg kipróbáltam és bevált: ACETON

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 29. 20:05 Privát üzenet
Imádság. Közösségtöl elvonulva, folyamatosan, 2 hétig.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 29. 20:14 Privát üzenet
hidrogénperoxid, de a patikában kapható herpeszkenőcsök azért jobbak.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 29. 20:17 Privát üzenet

Hát én kiprobáltam a citromos pezsgőtablás borogatást, c vitamin szedést(valahol olvastam)

De nekem csak gyógyszertári kenőcs vált be

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 29. 20:21 Privát üzenet
Nem hittem benne, mert szkeptikus krapek vagyok, de nekem bevált: bele kell tapsolni egy fa odvába minden kedden pitymallatkor + 1 gyűszűnyi kancatej minden étkezés előtt, és egyszer csak elmúlik. Legalábbis nálam bevált.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 29. 20:27 Privát üzenet
Diófalevél tea éhgyomorra + napi két tabletta Cink + Zovirax kenőcs estére + Aloe vera gél nappal. Ezek így együtt mulaszották el nekem leghamarabb. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 11. 23:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
(Kép lent) Kijött a oldalamon elöl egy pirosas izé? Kell orvos? Vagy valami házi szer? Mi ez?
Szeretnék segítséget kérni, hogy náthás lettem és este mikor televan az orrom akkor kifújom de nem kapok levegőt! Mit lehet házi gyógymódot alkalmazni orrdugulás ellen? Mert...
Haj korpásodás ellen egy jó sampont tudtok javasolni? Vagy valami házi készítmény?
Kezdődő torokfájásra házi praktikák?
Szájherpeszre házi készítésű szer?
Belső szájherpeszre milyen házi praktikák vannak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!