Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágási hegeket hogyam lehet...

Vágási hegeket hogyam lehet eltűntetmi/halványítani?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve nagyon rossz lelki állapotbam voltam, vagdostam a karom, már meggyógyultam lelkileg (ha lehet ilyet mondani), de nem kérek olyan válaszokat hogy nem kellett volna magam bántani, meg ilyenek, azt szeretném, ha valaki írna valamit amivel eltűntethetném/halványíthatnám a hegeim. A vágás már nincs ott, csak a helyén sötétebb a bőröm.

2019. márc. 30. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Nem kellett volna magad vagdalni meg ilyenek.
2019. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Contractubex gélt erre találták ki. Személyes tapasztalatom nincs vele, de állítólag használt. 3000 Ft körül van. Más módról még nem nagyon hallottam. Durva heteket plasztikai műtétekkel (általában lézeressel) szokták, de az sokba kerül, persze van, aki megengedheti magának.
2019. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!