Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok stressz mellette pánikbete...

Gica1981 kérdése:

Sok stressz mellette pánikbetegség amit gyógyszerek nélkül önkontrollal kezelek de két hete nagyon fáj a hátam amihez 2 napja társult a mellkasi fájdalom. Nem küldenek el kivizsgálásra mert a pánik betegségemre fogják. Mi lehet?

Figyelt kérdés
---38 éves nő vagyok két gyönyörű kislány anyukája. Nagyon stresszes életet élek sajnos ami kihat a mindennapjaimra.19 éves korom óta pánik beteg vagyok amit simán kezelek gyógyszerek nélkül ha netán rohamom van! Viszont hetek óta napi rendszerességgel fáj a hátam amihez most már társult a mellkasi fájdalom is. Elküldtek tüdő röntgenre ami teljesen rendben van viszont mindig a pánikbetegségemre fogják a rosszullétemet és ezzel le vagyok tudva! Ismerem magam és minden helyzetben megállom a helyem és tudom hogy ez nem a pánikbetegségemről szól. Mit tegyek szerintetek? Mondták hogy kardiológiára kellene mennem de nem utal be a doktornőm mert szerinte nincs baj a szívemmel úgy hogy még egy ekg-t sem csinált. Elvagyok egy cseppet keseredve.

2019. márc. 31. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"...gyógyszerek nélkül önkontrollal kezelek..."


Egyenlő: SEHOGY nem kezeled! Keress másik orvost!

2019. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Minden kövér szívinfarktusos, minden dohányos rákos, minden otthonölő gerincsérves ezt hajtogatja: "Már 20 éve ilyen az életmódom és nem volt fájdalmom. Most miért ettől lenne?"

Különben most megmondom, hogy a hát, szív fájásra sincs csodagyógyszer amiben reménykedsz

2019. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hátfájás simán lehet a stressztől vagy millió más októl. Ha egyéb szervi okot, akit betegséget nem talál az orvos, akkor szakszerű masszázzsal hatékonyan kezelhető, ami egyben stressz ellen is jó módszer. Ezt gyógymasszőrként mondom, a hátfájás a fő működési területem. Ha pesti vagy, szívesen segítek.


A mellkasi fájdalom valóban lehet ilyen mellékhatás, amit az orvos mond, de egy EKG-t valóban illett volna csinálnia. Viszont szerintem menj el késő este vagy éjszaka az ügyeletre, hogy mellkasi fájdalmad, szorításod van, mintha akkor keletkezett volna, ott nem a saját orvosod van, és meg fogják csinálni az EKG-t, akkor már lesz valami a kezedben.

Jobbulást!

2019. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1, nem kell mindenkit gyógyszerekkel tömni. A pánikbetegeket pont nem.
2019. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kardiologiai kivizsgálás nem ártana,vhogy csak kikéne könyörögni az orvostól. Mond meg Neki,hogy oké,h a pánikra fogja,de azért jó lenne ha kivizsgálnák....

hátfájás amugy sok mindentől lehet,esetleg probálkozhatnál az ORFI-ba. vagy máshol. megézhetnék a hátad és esetleg gyógytornával segíthetnél magadon. Megtanítják,majd otthon minden héten elvégezhetnád. Még a pánik betegségre is jót tenne a mozgás. Illetve lehet felkeresnék egy pszichiátert vgy pszichologust és megnézném,hogyan enyhülnének a pánik rohamok egy terápia mellett....!!! Gyerekek mellett meg főleg elindulnék minden irányba. Hidd el Ök is érzik ha Anyuval nem oké vmi :). Lehet kezeled de lehet terápiára meg is szünne,vgy mérséklődne....

2019. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!