Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan gyerekről, aki szándékosan csinál magának lila foltokat és más sérüléseket, hogy elhitesse az ismerőseivel, hogy otthon bántalmazás áldozata?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Elmebeteg.
2019. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
hát hogy nem a "boldog gyermekkor" jellemzője az egészen biztos
2019. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg nem kap otthon elég figyelmet, mint József Attila.
2019. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Lila foltot nem olyan egyszerű kreálni. Komoly fájdalmat kell okozni magadnak. Kell hozzá egy lelki elhatározás. Hány éves a gyerek?
2019. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Volt ilyen ismerősöm; mikor gyerekek voltunk.

Eleve örökbefogadott gyerek volt, és tény, hogy nagyon szigorúan nevelte az anyja, ez ellen próbált lázadni a maga módján. Mondván ugye, bárhol jobb, mint otthon, ahol anyu az úr. 12-13 évesek voltunk talán.

Na, mivel eleve nem saját gyerek, baromi komolyan vették a panaszait (iskolában tanároknak mutogatta), pillanatok alatt kiemelték a családból, gyermekotthonba került.

Ott gyorsan rájött, hogy nem olyan jó, mint gondolta, egyszer sírt nekem telefonban, hogy mennyire elcs*szte az életét.

Utána elsodródtunk egymástól. Amit tudok róla: kamaszként 14-15 évesen terhes lett vmi csávótól (nagykorú persze), az intézetből kikerülve hozzá költözött, lett még gyerek. Aztán kiderült, hogy a csávó az életkezdési miatt szedi fel az intézetis lányokat, jópárszor megcsalta, kidobta, mégse, maunika sau.

Végül megpróbálta otthagyni a pasit, de mivel se normális munka se lakhely, a pasi kapta a gyerekeket. Ő hajléktalan lett, egy darabig a régi ismeretségeket próbálta feleleveníteni (így kerültünk újra kapcsolatba), hogy fogadja be, támogassa valaki. Vègül szállón kötött ki, alkalmi munkákból tengeti magát, ha épp van. A lányait ritkán láthatja.

28-29 éves lehet most, én kb két éve nem hallottam róla megint. Nem tudom, mi lehet vele, de nem jól sült el az élete a hazudozás miatt... (Amúgy 10+ év után felvette a kapcsolatot a nevelőanyjával is, hogy bocsánatot kérjen.)

2019. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem pont ugyanaz de anyunak volt egy nevelt lánya 9 évig nevelte. A csaj kikezdett apámmal az meg hagyta magát így anyáék elváltak. A csaj meg egy ideig még nálunk maradt csak mivel anya nem engedte meg, hogy apámmal találkozgasson össze vissza verte magát meg vagdosta és beadta, hogy meg lett verve. Átkerült másik nevelőszülőhöz ott ugyanezt eljátszotta és még az iratait is széttépte, össze törte és lelépett valami pasival. Azóta lett egy gyereke (milyen meglepő) akit nem tudnak eltartani. Elnéztem amit tett és a gyerekre való tekintettel felajánlottam neki 8 doboz tápszert és egyéb dolgokat és azt a választ kaptam hogy egyem meg. Oda ajándékoztam másnak. Néhány hét múlva könyörgött hogy adjam neki mégis.

Ott b*szta el az életét és a gyerekét is ahol csak tudta. Csak a gyereket sajnálom.

2019. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os,azért ez durva sztori mit ne mondjak...
2019. ápr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet tiltakozás:akár az otthoni körülmények,akár valamelyik családtag ellen stb...

Nem sűrűn lehet hallani,hogy van olyan betegség ahol ugyanilyen önmarcangoló képet mutat az egyén. Jó lenne megnézetni egy orvossal,hogy biztosak legyetek abban,mi a valós ok.

2019. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!