Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúró tüdő de mitől ilyen...

Szúró tüdő de mitől ilyen logikával?

Figyelt kérdés
Olvastam sok mindent meg tudok sok mindenről de hasonló esetet nem tapasztaltam. Csak jobb oldalt ténylegesen ritka alkalmakkor be szokott szúrni a tüdőm pár óráig szokott tartani vagy fél napig majd elmúlik.Legutóbb ilyen tegnap azelőtt meg majdnem egy hónapja volt csak arra keltem,vagy azt kezdtem érezni,hogy szúr,nyom folyamatosan ugyan annyira,majd valamikor elmúlt. Erre bárkinek magyarázat?

2019. ápr. 3. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan hol érzed ezt? Mert a gerinced és a bordaközi izmok is tudnak olyan fájdalmakat produkálni ami létvételnél jelentkezik, sőt a nyomrodba is szorulhat be űy levegő, hogy éles szúró fájdalmat okoz légvételkor. Kerdezhetsz nyugodtan, műtöttek a tüdőm. Már minden létező szakirodalmat elolvastam a témaban meg tapasztaltam is eleget sajnos.
2019. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jobb oldalon a mellkasomnál bimbó fele,picit felette főképp.
2019. ápr. 4. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Az izmaid is fájhatnak. Nem hiszem, hogy az a tüdőd lenne. Ha nagyon aggódsz csináltass egy röntgent
2019. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!