Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Trombózis? Vagy más betegség...

Trombózis? Vagy más betegség lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete görcsöl a térdhajlatomnál. A térdem néha be fájdul ,a vádlim is néha görcsöl és olyan érzés van benne mintha valami súly lenne benne be is fájdul néha. Ma mentem orvoshoz elküldött vérvételre de csak holnap tudok menni ( 17 éves lány vagyok és vérvételre csak szülői kísérettel mehetek de csak holnap tudjuk úgy megoldani hogy velem jönnek). Pénteken megyek vissza orvoshoz de nagyon félek mert a mi családunkba már volt trombózis. Ui.: fogamzásgátlót nem szedek

2019. ápr. 3. 11:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nincs bedagadva , nem píros de olyan erős görcsök vannak benne ,hogy aludni nem birok . A fájdalom meg néha jelentkezik olyan késszúrás szerű érzés volt. Még volt olyan is, hogy rá lépni nem bírtam,mert ahogy léptem úgy éreztem a belenyilalo késszúrás szerű érzést.
2019. ápr. 3. 11:23
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Így ebből nem lehet erre következtetni, sok más is lehet. Vérvételnél hatásosabb az ultrahang, azzal kiderülne az is, hogy esetleg más gond van ott.
2019. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek vissza orvoshoz hát remélem elküld ultrahangra is
2019. ápr. 3. 15:20
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha trombózis a kérdés konkrétan, akkor az ultrahanggal derül ki.
2019. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabbodik, ahogy sétálok fáj a vádlim és a sípcsontom ezzel párhuzamosan görcsöl a hajlatom . De gyulladásra is gondolok ,mert nem rég volt 3 gyulladásom (hörgő,arcüreg és fülgyulladás)
2019. ápr. 3. 18:13
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Minden lehetséges. De mivel fiatal vagy és nem duzzadt, nem vörösödik, nem hinném, hogy trombózis.
2019. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedagadva, szerintem nem trombózis. Majd írj.
2019. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majd írok de sajna csak pénteken fog kiderülni mi a probléma.
2019. ápr. 3. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg trombózisgyanúval a házidoki egyből sürgősségire küldene, sőt mentővel.
2019. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát az én háziorvosomat inkább hagyjuk...

Amikor lementem megfázással (már 2 hete nem tudtam aludni a köhögéstől) annyit mondott ,hogy egy kis megfázással nem kéne le jonni a megfázásból lett arcüreg és fülgyulladás (igen elég gyakran vannak gyulladásos betegségeim)

Aztán tavaly volt egy csigolya törésem

Amikor még nem tudtam csak lementem hozzá , hogy erős fájdalom van ott (pedig meséltem neki hogy megdobtak egy 10 kilos labdával)

Csak írt egy hetes tesi felmentést

A szomszéd kislánynak nem akart felírni gyógyszert és a végén tudogyulladással került kórházba

2019. ápr. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!