Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom elkezdett szteroidozni...

A párom elkezdett szteroidozni, aki használt már ilyen szert vagy volt olyan ember a környezetében aki használt kérem ossza meg velem személyes tapasztalatait Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sustanont tolt ez az első hét elmondása szerint kis mennyiséget szúrtak be neki

Olvastam a neten hogy megváltoztathatja a személyiséget lesznek roid ragek

Agresszívvá válhat tőle ?

Válaszokat előre is köszönöm



2019. ápr. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több embert is ismertem, aki kokszolt. Ők nem voltak agresszívek. Viszont amikor abbahagyták, leeresztettek,mint egy kidurrant lufi. Elég szánalmasan néztek ki.
2019. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tole
2019. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
#2 jól mondja, sőt kifejezetten egészséges, egyfajta vitamin készítmények ezek.
2019. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom, ezt orvosilag tesztoszteronpótlásra használják, ha valakinek túl alacsony a tesztoszteronszintje, illetve nő>férfi irányú transzszexuálisoknál "férfiasításra".

Minden szernek, amelynek hatása van a szervezetre, lehetnek mellékhatásai, a kérdés az, az illető hogyna reagál rá, ill. persze mekkora adagolásban szedi.

Ha olvasol angolul, itt van egy összefoglaló: [link]

2019. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!