Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Antibiotikum mellé a Probium 6 nevű probiotikumot mikor kell bevenni? Az antibiotikummal együtt vagy utána?

Én utána szoktam kb. fél órával, de így is rendszeresen fáj a gyomrom. Lehet, hogy másik probiotikumot kéne használnom? A Normaflore például jobb? Tapasztalatok?

ápr. 4. 05:20  Privát üzenet  

A válaszok
Pl. ha 6 óránként szeded az ATBt, 3 óra múlva.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 4. 06:28 Privát üzenet
Nekem reggel kellett az első antit bevennem, délben a probit és este az antit. Fontos , hogy étkezés után próbáld idoziteni ! Valamint 2 órával az Anti után szedd, előbb ne, mert nem hasznal(hat) .

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 9. 20:42 Privát üzenet

Webbeteg:

Várjon két órát az antibiotikum alkalmazása után, és csak ekkor vegye be a probiotikumot, bármely formában legyen is az. Erre azért van szükség, mert bár a probiotikumok segítenek a szervezet „jó” baktérium rendszerét helyreállítani, ha egyszerre alkalmazza az antibiotikummal, csökkentik annak hatékonyságát.

Egészítse ki étrendjét napi egy joghurttal.

Én megpróbáltam utánanézni, és az ismert joghurtok közül csak az Activia és az Actimel tartalmaz élőflórát, illetve egyes kézműves joghurtok, amiket nem mindenhol lehet kapni.

Feleslegesnek tartom megvenni a Normaflore-t, saját tapasztalat és józan ész alapján is.

Amit tv-ben, meg bárhol reklámoznak, ott a több milliós reklámköltséget kell megfizetni, nem magát a hatóanyagot.

A Probium 30 darabosa kb 1500 ft, a Normaflore-nak már a 10 darabosa is drágább ennél, de a 30 db-os 3000 Ft felett van.

Elhúzódó megfázásra kaptam antibiotikumot, 3 napig szedtem, egy hétig ment a hasam.

Utána más probléma miatt szedtem újra, de csak 1-2 hét eltéréssel, na tanultam az előzőből, vettem Probium-ot. Egyszer sem ment a hasam. Szóval tökéletesen működött a probiotikum.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 13. 16:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Peteérésemkor együtt voltam a párommal (elötte is fájt már a jobb petefészkem) Semmilyen fájdalmam nem volt sem közben sem utána, de rá 2 nappal, erős fájdalmat éreztem a jobb...
Baloldali zsibbadásnak mi lehet az oka? Zsibbadással együtt fájdalmam is van. Utána nem érzem a baloldalam és miközben van a zsibbadás és a fájdalom közbe rángatózik kicsit a...
Mitől nem jön meg? Járt már valaki így? Április 30 án voltam együtt a barátommal. Utána május 21 én meg is jött rendesen a menzeszem úgy ahogy szokott már hónapok óta.
Fitymafék műtét mindennel együtt 70-80 ezer vagy erre még rájön a + vizsgálat, megbeszélés, utána 1-1 extra vizit. Stb ?
Szeptemberben voltam együtt valakivel akkor volt meg pont aztan furcsa modon kovetkezo honapban 28 napra jott meg es utana valo honapban is (mindig kesik legalabb 1 hetet)?
Ha beleszakad a kullancs feje a bőrbe és utána kilökődik, azt milyen formában teszi? Sebbel együtt leválik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!