Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon PTX lehet?

Vajon PTX lehet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Napok óta enyhe mellkasi fejdalmam van, néha nyilal jó erősen. A hatamban és a karjaimban is szoktam érezni fájdalmat. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol naponta rengeteget kell emelni, jó nehéz cuccokat. Magas, vékony vagyok, ami tudtommal kedvez a PTXnek.

2019. ápr. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most jut eszedbe péntek este? Ilyenkor zár minden szakrendelő! Már csak az ügyelet van nyitva, ahol nincs teljes körű kivizsgálás, meg a sürgősségi, ahol ott ültetnek reggelig!

Egyébként bármi lehet, ptx, vagy szív eredetű dolog, vagy ha szerencséd van, csak izom fájdalom a megterhelő munka miatt. Ha most is nyilalgat, menj orvoshoz azonnal!

2019. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ez még izomhúzódas is lehet. Ha légvételre fáj főleg a lapockádnál akkor gyanús a ptx. Fulladhatsz is. Vagy ha fekszel és a bordáidra teszed oldalt a kezed akkor érezhetsz mozgást. Az is ptx tünet. Ha még nem jártál orvosnál és nem szűntek meg a tüneteid akkor a tüdőgondozóba menj. Ha kicsi a röntfenen nem biztos, hogy látszik. Átvilágításnal igen. Nekem már volt sajnos.
2019. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és keress másik munkát. Nem hiszem, hog ér annyit, hogy kapj miatta egy ptxet.
2019. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fulladok
2019. ápr. 7. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én sem fulladtam
2019. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!