Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mennyit foglalkozik saját...

Ki mennyit foglalkozik saját egészségével? Mit csináltok, hogy megőrizzétek egészségeteket?

Figyelt kérdés
Április 7. az Egészség Világnapja.

2019. ápr. 7. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz edzeni akkor boldogabb vagy és fittebb :) nagyon jó érzés!
2019. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elég sok mindent próbálok, de mégsem ér semmit úgy érzem.
2019. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Légyszi kifejtenéd, hogy mit értesz ezalatt?

2019. ápr. 7. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálok egészségesen étkezni, sok gyümölcsöt, zöldséget enni, még is folyamatosan jönnek ki rajtam a betegségek. Folyamatos alatt azt értem, hogy kb 2 évente van valami bajom amire hosszú távon kell gyógyszert szednem.
2019. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, de már évek óta ez van.
2019. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Próbálok"

Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld! - Yoda mester


Szedsz külön vitaminokat? Vagy teszel Béres csepp Extrát a teádba, vagy frissen facsart gyümölcslevedbe?

Iszol gyógynövényteát? Használsz gyömbért, kurkumát, mézet, fahéjat, fokhagymát?

Mozogsz rendszeresen? Iszol napi minimum 2 liter vizet?


Mennyire élsz stresszben? A stresszes, boldogtalan életmód nagyon ki tudja ütni az immunrendszert.

2019. ápr. 7. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Szedtem külön vitaminokat, 3,5 liter vizet minimum megiszok naponta 2013 óta, még is vesekövem lett. Most már csak c-vitamint szedek. A próbálok alatt azt értem, hogy alapvetően az úgynevezett egészséges táplálkozást követem, csak becsúszik néha néha valami junk food. Sportolni csak akkor tudok amikor nem dolgozok, ez hetente 3 napot jelent, ilyenkor napi 1 órát tudok erre szánni. Elég kemény stresszben élek.
2019. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szimplán szar a genetikám vagy csak túl sok káros szenvedéllyel élt apám mielőtt születtem.
2019. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Írtam a stressz romboló hatású. Mi gátol meg téged abban, hogy ne élj stresszben? Olvass sok könyvet a stresszkezelésről és tanuld meg helyén kezelni azt.


A rák kialakulásának első számú okozója a stressz!


Sajnálom a veseköveted. :( Nem tudom, hogy hol vétettél, hogy kialakult nálad.

Ezt a cikket találtam, hátha kiderül, hogy miért alakult ki nálad.

[link]

2019. ápr. 7. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Na egy rákos kérdésnél lehordtak, mért merem mondani, hogy a rák, és a stressz összefügg, itt meg azt állítják igen.Amúgy nem hiszem, hogy a vitaminok étrendkiegészítők tömése jó ötlet. Az csak a gyártóknak jó. a vitaminok sok más dologgal együtt hatnak. Fokhagyma, kurkuma, bio lenmagolaj. mozgás, levegő, figyelni a túlsúlyra 4-5 kg ra is, az tuti a hason van, és a legrosszabb. Cigi pia nuku.Aztán reménykedni, hogy megtetted amit lehet.
2020. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!