Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataik vannak,...

Milyen tapasztalataik vannak, akik átestek térdprotézisi műtéten, meddig tartott náluk a feszítő érzés, és mennyi idő után tudtak normálisan közlekedni, - tömegközlekedésre gondolok -. Mennyi idő kellett a teljes gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 09:04
 1/2 anonim válasza:
Nekem ma 2 hónapos a térdprotézisem, a satu érzés kb. 4 hétig tartott, utána már jobb volt. A 6 hetes kontrollra BKV-val mentem nem volt semmi baj. A szobabiciglit simán áttekerem. Segédeszköz nélkül megyek, lépcsőzni is tudok, bár lefelé óvatosabb vagyok. Sétálgatok de ha többet megyek nagyon elfárad a lábam.Most fájdalmam nincs ami nagyon jó, de még több helyen érzéketlen. A teljes gyógyulás 1 év, de napról napra jobb. Engem a sportkórházban mütöttek. Ennyi ha kiváncsi vagy még valamire irjál. üdv. Gabi
2019. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most milyen a protézis kedves Gabi?
2022. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!