Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 7 éves kislányom nem hajland...

A 7 éves kislányom nem hajlandó bevenni a gyógyszert, hogyan tudnám neki valami trükkel beadni, szervezetébe jutattni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szörppel/mézzel egy kanálon, törd 2-4 felé és ne egybe add neki hanem 10 percenként, ha van a gyógyszerből vízben oldódó változat akkor inkább kapjon azt.
2019. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, de tudja úgy, hogy gyógyszer és nem veszi be.
2019. ápr. 11. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Neveléssel. A gyerek nem tanulta meg, hogy nem mindig az van amit ő akar...


Egyébként törd össze és keverd mézbe.

2019. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ekkora gyereknek már meg kellene értenie, hogy be kell venni.

Valamit nagyon nem jól csinálsz, ha ez nem megy!

2019. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenben szót fogad!

Csak a gyógyszert nem szereti.

A reklámok.. hogy azzal minket meg akarnak ölni.

2019. ápr. 11. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Jól teszi, ha nagy lesz ne vegyen be gyógyszert mert az csak buisness és káros de amíg nem múlt el 18 éves addig te vagy a főnök add be neki és kész.
2019. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A reklámok.. hogy azzal minket meg akarnak ölni."


Ezt biztos nem reklámból hanem családtagtól vagy ismerőstől hallotta. Mondjuk így nem csoda, ha nem veszi be. Az idiótákat eliminálni kellene a gyerek környezetéből...

2019. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én porrá törtem és az üdítőjébe raktam bele végül.

Bízzunk benne ígyis felszívódik.

2019. ápr. 12. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
"A reklámok, hogy azzal minket meg akarnak ölni". Hogy mi van??? Milyen reklámban mondanak ilyet? Ha a gyereked nem bízik meg benned, hogy amit adsz neki, az neki jó, hanem arra hivatkozik, hogy a gyógyszertől meghal, ott extrém súlyos baj van! Nem kicsi!!! Nem trükközni kell a gyerekkel meg titokban bejuttatni, hanem érvényesíteni a szülői mivoltodat! Azt mondod, hogy be kell venni és pont! Persze elmagyarázhatod neki, hogy mire való, de nem győzködve meg alkudozva, pusztán a tájékoztatás kedvéért. Majd kamaszkorban lázadhat. Hétévesen a gyógyszer és hasonló fontosságú dolgok ellen kizárt! Tisztázd már magadban a szerepeket! Te az anyja vagy, ő a gyerek!
2019. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!