Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekként leszedessem az...

Gyerekként leszedessem az anyajegyeim?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és a fejemen van két anyajegy, nem nagyok, inkább közepes méretűek és nem terjesztenek betegségeket. Le szeretném szedetni, mostmár egyre jobban zavar, de nem merek szólni a szüleimnek. Valaki tud adni tanácsot, hogy mit mondhatnék nekik?

2019. ápr. 12. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csupán esztétikai okból szedetnéd le, azért több tízezret kellene fizetned anyajegyenként, szóval a szüleiddel való konzultálást nem kerülheted ki. A jobb fej bőrgyógyászok ráírják ambuláns lapra, hogy indokoltnak tartják a beavatkozást, így ingyen megúszható.
2019. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoktam suli után dolgozni egy közeli fagyizóban (mert a nagybátyámé), ezért lenne rá pénzem, lézeresen szeretném leszedetni, de ebbe bele kell menjenek a szüleim is. Nem tudom hogyan mondjam meg nekik, kínosnak érzem.
2019. ápr. 12. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem is kerül pénzbe.. Elmész és leszedi, nekem is, meg a húgomnak is ingyen szedték le
2019. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem terjesztenek betegséget"? Őőőő...

Amúgy ebben semmi kínos nincs.

2019. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2019. ápr. 12. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

Akkor nem kerül pénzbe, ha az orvos úgy ítéli meg, hogy potenciálisan elrákosodhat, VAGY ha hajlandó ezt füllenteni, hogy megcsináltathasd ingyen. Nekem is szedtek már le egyet, nem az ujjamból szoptam.

2019. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dávid ***** válasza:

1. konzultáció (ingyenes)

2. lézeres, fájdalommentes kezelés

3) viszket a kezelés után 1 hétig

4) semmi heg nem marad


Amúgy ha azt mondod szüleidnek, hogy nagyon zavar, h mindenbe beakad, akkor meg fogják érteni:)

Egy kezelés kb 60.000.-Ft (én Lányi Ceciliánál szedettem le, széll kálmán térnél, nála ennyi volt, de jól dolgozott).

2019. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!