Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Gyerekként leszedessem az anyajegyeim?

16 éves lány vagyok, és a fejemen van két anyajegy, nem nagyok, inkább közepes méretűek és nem terjesztenek betegségeket. Le szeretném szedetni, mostmár egyre jobban zavar, de nem merek szólni a szüleimnek. Valaki tud adni tanácsot, hogy mit mondhatnék nekik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, anyajegy, leszedetés

ápr. 12. 17:33  Privát üzenet  

A válaszok
Ha csupán esztétikai okból szedetnéd le, azért több tízezret kellene fizetned anyajegyenként, szóval a szüleiddel való konzultálást nem kerülheted ki. A jobb fej bőrgyógyászok ráírják ambuláns lapra, hogy indokoltnak tartják a beavatkozást, így ingyen megúszható.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 12. 17:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szoktam suli után dolgozni egy közeli fagyizóban (mert a nagybátyámé), ezért lenne rá pénzem, lézeresen szeretném leszedetni, de ebbe bele kell menjenek a szüleim is. Nem tudom hogyan mondjam meg nekik, kínosnak érzem.

# 2/7Időpont ápr. 12. 17:59 Privát üzenet
Nem is kerül pénzbe.. Elmész és leszedi, nekem is, meg a húgomnak is ingyen szedték le

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 12. 20:15 Privát üzenet

"Nem terjesztenek betegséget"? Őőőő...

Amúgy ebben semmi kínos nincs.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 12. 21:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

# 5/7Időpont ápr. 12. 21:46 Privát üzenet

Akkor nem kerül pénzbe, ha az orvos úgy ítéli meg, hogy potenciálisan elrákosodhat, VAGY ha hajlandó ezt füllenteni, hogy megcsináltathasd ingyen. Nekem is szedtek már le egyet, nem az ujjamból szoptam.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 12. 21:53 Privát üzenet
Dávid nevű felhasználó válasza:

1. konzultáció (ingyenes)

2. lézeres, fájdalommentes kezelés

3) viszket a kezelés után 1 hétig

4) semmi heg nem marad

Amúgy ha azt mondod szüleidnek, hogy nagyon zavar, h mindenbe beakad, akkor meg fogják érteni:)

Egy kezelés kb 60.000.-Ft (én Lányi Ceciliánál szedettem le, széll kálmán térnél, nála ennyi volt, de jól dolgozott).

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 29. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez micsoda a tarkómon? Leszedessem?
Leszedessem az anyajegyemet?
Lehet az egeszseg kategoriaba kene irnom de nem baj. Szerintetek leszedessem az anyajegyem az arcomrol?
A hátamon sok, nagy fekete anyajegy van. Mostanában kezdenek kijönni a hátamon nagy pattanások, durva kikelések, gyakran az anyajegyeim közvetlen közelében, szinte rajtuk. Lehet...
Mennyi szoláriummal, milyen sűrűn érdemes kezdeni, ha anyajegyeim vannak?
Leesnek / le''kopnak az anyajegyeim! Mitől?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!