Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 vagyok és nem merek egyedül...

15 vagyok és nem merek egyedül aludni?

Figyelt kérdés
Anyukámmal szoktam, de mostmár egyedül akarok.. A sötétben félek, nehogy valami paranorm. dolog megtámadjon, tudom hülyeség.. pszichológushoz nem akarok menni(eddig nem nagyon segítettek)
2019. ápr. 12. 23:23
 1/5 anonim válasza:
Akkor aludj ugy, hogy felvan kapcsolva a villany...mikor elalszol anyukad meg lekapcsolja.
2019. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oda úgyis hiába mennél, ha hiszel a paranormális dolgokban.

kapcsolj villanyt éjszakára a szomszédos helyiségben, vagy egy kicsi lámpát a szobádban.

2019. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy világosban nem tudok aludni
2019. ápr. 12. 23:48
 4/5 anonim válasza:
Ne aggodj majd kifogod nõni. Ense tudtam sotetbe aludni...ma meg ha mar egy kicsi feny is van elkezdek uvolteni xd
2019. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálj meg rájönni, hogy mitől is félsz és tenni ellene. Mi egy nagyon öreg házban laktunk gyerekkoromban, ahol sokan haltak meg és mindig frusztrált voltam, csakúgy mint te, egyedül nem tudtam aludni. Tömlyént égettünk a házban és az ajtók fölé kereszteket raktunk. Ezek után jobb lett, de a mai napig nem szeretem annak a háznak még a környékét se.
2019. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!