Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szúr be? Mitől lehet ez?

Miért szúr be? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben fenn áll ez az állapot, de csak most kezdtem el érdeklődni iránta. Néha-néha a halántékomnál a fülem elött be szokott szúrni valami, mintha magas lenne a vérnyomásom. Viszont nekem sosem volt magas, amikor mértem mindig a normális (tehát a 120/80) vagy aközeli értéket mutatott. Elég sok energia italt szoktam inni, múltkor is beszúrt, de akkor simán lehetett magas a vérnyomásom. Amikor ezt a kérdést írom nyugalmi állapotban vagyok, fekszem az ágyban és az elöbb mégis beszúrt. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 13. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy a pulzusomat is megmértem, 80 lett az érték.
2019. ápr. 13. 00:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Azonnal függessze fel az energiaital fogyasztását, nagyrésze mesterséges és rövidtávon is súlyos rongálást okoz a szevezetben. Inkább térjen át a kv-ra vagy teára. Ha az energiaital felfüggesztése után egy héttel is fennállnak a tünetek, akkor forduljon háziorvosához vagy neurológus szakorvoshoz.
2019. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!