Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit alszol?

Mennyit alszol?

Figyelt kérdés

Nálam 5-6 óra hétköznap éjfél körül fekszem és 5:30 kor kelek. 26 éves nő vagyok gyerekkel. Iszonyú fáradékony vagyok. Hétvégén.alszom picit többet.


Nálad hogy van? Korodat írd le légyszi és hogy ettől kipihent vagy e vagy sem. És azt is hogy mikor mész aludni.


Úgy tudom az éjfél előtti alvás nagyon nagyon pihentető. Mostanában nem sok idő jut alvásra, tanulok, dolgozom, plussz gyerek és háztartás.



2019. ápr. 13. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetem, munka, edzés. Nincs bejáratott rutinom, nagyban függ az órarendtől, de heti 3x kelek 6 órakor, 2x felél7-kor és 2x amikor akarok, de akkor is max 8-9ig alszom.

Általában 11 és éjfél között fekszem le. Nagyon fáradt vagyok mindig.

2019. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hétköznap az egyetem miatt nem tudok sokáig aludni. Eléggé korán fekvő vagyok, van, amikor már 9-10 között alszok és 6-7 között kelek. De ha úgy alakul, hogy nincs meg kb a 8-9 óra, csak 6-7, akkor minden bajom van, nem tudok teljesíteni, ingerültebb vagyok és el akarok aludni egész nap. Hétvégén próbálok többet pihenni, de akkor is bennem van az, hogy már 6-7 között felébredek magamtól.


N/21

2019. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanában éjfél után alszom el és reggel 7-8 óra közt ébredek fel magamtól.

Egy átlagos felnőttnek minimum 6 óra alvásra van szüksége, azalatt nem a fáradtság a legnagyobb gond, hanem, hogy egészségkárosító hatása van.

2019. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hétközben 4.25-kor kelek, de vonatozok még màsfél òràt, akkor aludni szoktam. Hétvégén tovàbb alszok,pl most 8 elött ébredtem fel. 21-22 ora körül màr aludni szoktam. Hétvége félé màr fàradt vagyok.

49 èves vagyok.

2019. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21.45 -22 óra körül alszom el és 6.45 kelek, ennyi kell nekem (46N).

Ez sokkal jobb mint mikor régen éjfélig kihúztam vagy hvg aludtam akár délig. Sokkal kipihentebb vagyok most.

2019. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!