Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik úgy...

Vannak olyan emberek akik úgy öregszenek meg, hogy közbe nincsenek egyéb betegségeik?

Figyelt kérdés
Úgyértem, 33éves vagyok és nekem is van többféle,allergiám,barátőm is ennyi neki pajzsmirigy poblémái vannak valamint nem sikerül nekik a gyerek,egy másiknál inkább mentális problémák vannak(lefekszik mindenkivel aki rámosolyog persze házas),van akinek ennyi idősen gerincsérve van... Szóval nekem ez fura ,hogy harminckörül már ilyen problémák ilyen gyakorisággal előfordulna. A nagymamám fizikai munkát végzett,kertészetben dolgozott és megfázáson kívül nem volt betegsége 72 éves koráig. Ez mitől van,hogy úgymond kidolgozta az életét és úgymond szépen és későn öregedett?
2019. ápr. 13. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem köze van az étrendhez, illetve a stresszesebb életmódhoz.
2019. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Genetika.
2019. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!