Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki meggyógyult a tüdőrákból?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egyet, az nem jó?
2019. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egyet, meg egy másikat, aki jobban van, de még nem telt le az 5 év.
2019. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem ez a jellemző igaz?A többség sajnos belehal.
2019. ápr. 14. 04:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Az attól is függhet, hogy milyen stádiumban vették észre.
2019. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok típusa van a tüdőráknak, és attól is függ milyen hamar vették észre. Én feküdtem egy hónapot mellkassebészeti osztályon ahol nagyon sok tüdőrákos is volt. Többen meggxógyultak. Pedig volt akit szarkómával műtöttek ami nagyon agresszív fajta. Azért azon is múlik a beteg mennyire küzd. Aki már műtét után dohányzik 3 nappal annak nem lesznek jók az esélyei. Ilyet is láttam. Meg olyanról is hallottam aki spontán meggyógyult, mondjuk nem tudom ez mennyire anekdóta. Egyébként miért kérdezed?
2019. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy jó barátomnak sajnos ilyen betegsége van.
2019. ápr. 14. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt tudod, hogy itt senki nem jós és látnok. Egy orvos sem tudná megmondani ha nem látja a leleteit. Ha műtik az bíztató.
2019. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!