Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete tartó köhögés?

1 hete tartó köhögés?

Figyelt kérdés

1-1,5 hete köhögök. Legelőször kezdődött az átlagos orrfolyás, fejfájás, köhögés, torokfájás kombo, arra szedtem Wick Triactint. Ezután elmúlt minden, viszont a köhögés egyre erősebb lett és már aludni sem tudok tőle. Fél percenként köhögök, hol száraz, hol jön fel egy kis váladék. Libexin gyógyszert kezdtem rá szedni, de az nem tudom miért de nem hat.

Nagynénémnél is pontosan ugyanez a "betegség" áll fent. Van most valami vírus a levegőben,vagy lehet esetleg egy tüdőgyulladás is?

Lázas nem vagyok hálistennek.



2019. ápr. 14. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is pár hete. Nekem elhúzódott 4 hétig is. Orvostól kaptam antibiotikumot és mondta, hogy szedjek köptetőt. Hát valahogy rendbe jöttem, pedig volt egy 2 hét, amikor annyira rosszul voltam, hogy azt hittem tüdőgyulladasom van^^ fájt a köhögés, fájt a hátam, borzasztó volt. Doki mielőbb
2019. ápr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tüdőgyulladás, de a pollenallergia is közrejátszhat.
2019. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, erős nátha és köhögés, szerintem valamilyen vírus, mert több ember is beteg.

Menj el hétfőn a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdőd, lehet csak köptető kell majd.

2019. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!