Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Műkörmösnél rettentő nagy esély van elkapni a HIV vírust, nemde?

Ha abból indulok ki, hogy a reszelő, kisolló után párszor vérzik azért az ujj, aztán ha még azt a sóstiftet is rányomják vérzéscsillapítás gyanánt, aztán én még soha nem végeztem, vagy kezdtem úgy a körmös él, hogy lefújta volna alkohollal ezeket az eszközöket... Elgondolkodtató... Mit gondoltok?

ápr. 14. 16:58  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 14. 17:00 Privát üzenet
Nyilván akik műkörmösnél voltak azoknak a 96%-a három éven belül meghal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 14. 17:01 Privát üzenet

Az én körmösöm mindig lefújja az eszközeit. Mielőtt nálam használja és miután használta, akkor is.

Nem a sarki csövesnél kell a körmeidet csináltatni és akkor nem kell mindenféle mondvacsinált baromságtól tartanod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 14. 17:07 Privát üzenet

Nem szabadna véreznie, és az eszközöket is fertőtleníteni kéne.

Én a helyedben körmöst váltanék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 14. 17:10 Privát üzenet
Elgondolkodtató, válts körmöst! Minden vendég előtt és után fertőtlenítek. Mindig. Eszközt és bőrt is. Ahogy jön a vendég lefújom az ő kezét és a sajátomat is ez az első. Ollót minden vágás után fertőtlenítünk. A vérzés előfordulhat de általában azért mert a körmösök 90%-a úgy reszel mint egy vadállat.. Azért ne akarj belehalni de cseréld le a körmösöd.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 19. 12:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pajzsmirigy alulműködés miatti rettentő hajhullást hogy tudnám megszűntetni?
Vándorló ízületi fájdalmat milyen vérvizsgálattal tudnám elkapni?
Ha be vagyok oltva kanyaró ellen, akkor nem fogom elkapni a betegséget?
Csak meleg vízzel mosogató szer nélkül veszélyes mosogatni? Higénikus egyáltalán? Veszélyes egészségre? Herpeszt lehet elkapni?
Van esélyünk elkapni a Hepatitist?
Mitől lehet, hogy a nap végére rettentő fáradt vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!