Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsgák elé nézve, kimerültek,...

Vizsgák elé nézve, kimerültek, rémálmoktól felzaklatta, totál készen veszélyes lenne az öcsém vényköteles szorongásoldó gyógyszerét elkezdenem titokban szedni?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel az egyetemre tavaly...

Most dolgozom de mellette tanulok is és 1 hónap múlva vizsga, iszonyatosan nagy nyomást érzek... Az öcsém kicsit hiperaktív így kapott egy olyan gyógyszert ami kicsit megnyugtatja, javítja a koncentrációt stb. Azonban már nem szedi mert rosszul lett tőle. Arra gondoltam ha már feledésbe merült úgyis, kipróbálnám hátha segítene nekem. Nem rászokni akarok, tudom azt is hogy nem teljesen helyes... De szinte már szinte folyamatos pánik gyötör, rémálmaim vannak, az agyam nem bír leállni... Olyan mintha túlpörgött volna valami. Fizikailag terhelem magam, rendszeresen mozgok, egészségesen érkezem.


Szóval ez alatt a kb 1 hónap alatt nagy kárt tudna okozni napi felnőtteknek előírt adag?


2019. ápr. 15. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd mert nem tudhatod, hogy rád milyen hatással lesz.
2019. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem javaslom, lehet, hogy a tanulás rovására menne.

Inkább szedj természetes agyvitaminokat: Ginko Bilobát, Magnéziumot, B-vitamin komplexet, éjszakára Valerianát.

2019. ápr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp ne szedd!


Ha nem akarsz orvoshoz menni, szedjél MagneB6-ot, ami kifejezetten nyugtatja és erősíti az idegrendszert.

2019. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!