Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres sportolással tudom...

Rendszeres sportolással tudom kompenzálni az ülőmunka okozta későbbi esetleg problémákat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, plusz úgy is, ha utána nézel, hogy mi a helyes testtartás ülés közben. Meg milyen pihentető gyakorlatokat szoktak ilyenkor ajánlani.
2019. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag nem.
2019. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rmf730 ***** válasza:
100%
Jóga! Napi 2szer 10-30 perc attól függ mennyi időd van! Az alap gyakorlatsorok 5 pozícióból állnak, annyiszor ismétled amennyi időd van...
2019. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 De La Cruse ***** válasza:

ez súlyfüggő.

Akár táncolni jársz egy néptánc iskolába vagy gyúrni mész egy terembe mindíg megújul az erőd és szellemileg is fel tudsz töltődni.

Érdemes komolyan odaszánni magad ilyesmire.

Isten a maga képére teremtette az embert és nem a buddha szoboréra.

2019. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mckenzie tornát tudom javasolni!

Persze azt külön gyógytornász tanítja be. Nekem gerinc/derék (csigolyák) problémám/fajdalmaim voltak és az a torna bevált!

2019. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!