Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire fáj az anyajegy eltávolítás?

Van 2 ami kiáll a bőrömből, nem rosszindulató, de nagyon nagyok, meg az egyik olyan helyen is van, hogy beleakadhat a melltartó. Szóval le akarom majd őket szedetni, de félek nagyon, főleg a szúrástól, mert az egyik hasamon van a másik meg a hátamon :(

ápr. 15. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok

Maga az eltávolítás nem fáj. Előtte a szuri, amit érzel utána meg hogy húzódik és kellemetlen, de varratszedésig (1-2 hét) ki lehet bírni.

Azt amúgy nem tudhatod, hogy rosszindulatúak-e, csak a szövettan után. Ha beleakadhat a melltartó akkor indokolt is a levetetése.

Nekem már a tenyeremről is szedtek le... Nem mondom, hogy életem legjobb 2 hete volt, de ki lehetett bírni, úgyhogy nyugi.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 15. 16:09 Privát üzenet

Pont jó helyen vannak. Gondold el ha a hónaljadon vagy a nyakadon lenne..

Nekem már kettőt távolítottak el és nem fáj.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 15. 18:37 Privát üzenet
Dávid nevű felhasználó válasza:

Nekem se a szuri, se a lézeres eltávolítás nem fájt, picit sem.

Vicces, hogy pont emiatt félsz:)

Semmi heg nem volt, Dr Lányi Ceciliánál vetettem le, inkább csak utólag volt kellemetlen, hogy 10 napig le volt ragasztva.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 29. 21:39 Privát üzenet
A varrt seb azért kellemetlenebb, mint a lézeres eltávolítás utáni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 29. 22:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyajegy leszedését követően bedagad a területe?
Anyajegy eltávolítás után 1 héttel osztálytábor?
Anyajegy (ek) eltávolítása lehetséges? Ha igen, akkor mi a menete, és mivel jár?
El lehet távolítani anyajegyet, ha nem orvos mondta, csak én nem szeretném hogy ott legyen?
Lézeres anyajegy eltávolítás?
Lézeres, szikés vagy rádiófrekvenciás anyajegy eltávolítás arcról. Melyik milyen gyorsan gyógyul sminkkel eltüntethető szintre a heg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!