Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesség vagy pcos?

Terhesség vagy pcos?

Figyelt kérdés

9 napja késik a menstruációm, pedig soha nem jött korábban vagy később, talán egy nappal csak.

Menstruacio előtt egy hétig nem voltam párommal viszont előtte igen.


Csinaltam már két tesztet is, délután tudtam csak, Gabrielt használtam, mind a kettő negatív lett.


Emellett vannak tüneteim, nyilalo fájdalom a petefészeknél, szédülés, fejfájás, napi 1x hányinger.


Vannak pcos-ra utaló tüneteim is, nagyon pattanásos lett a bőröm az elmúlt fél évben, bőr alatti gyulladt.


Járt már valaki így? Vags esetleg valami tipp mi lehet?

Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 15. 19:14
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg másfajta tesztet is, olyat ami érzékeny és a nap bármely szakaszában elvégezhető. Amúgy szerintem ettől függetlenül 2 negatív teszttel kizárhatod a terhességet. Pont így jártam én is. Pontos ciklusra késett egy hetet, nekem is negatív lett a teszt majd szerencsére meg is jött. Nem kell amúgy rögtön PCOS-ra gondolni, egy ilyen miatt még nem hiszem, hogy az a bajod. Nekem pl.a c vitamin miatt késhetett, mert 2 hete szedem (500 mg) és az állítólag eltolja. Persze ez csak népi megfigyelés, tudományosan nincs alátámasztva.
2019. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még egy tesztet csinálok majd, mert eddig délután csinaltam mindig, de már én sem gyanakszom babára.


A pcosra azért is gyanakszok, mert egy ideje szorosodik az állam, bajusz rész is, hiaba szedem 2 nap és újra 3 4 szal... Borzasztóan kellemetlen dolog.


Ma elmegyek csinaltatni egy vizelet mintát hátha felfazas okozza esetleg a tuneteket. Köszönöm a válaszod!!

2019. ápr. 16. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!