Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Tegnap este 9-kor bevettem 2 stadalaxot. Ma reggel óta 3x voltam WC-n, mindharomszor hig volt a szekletem. Ugye holnapra ez elmulik?

17L

ápr. 16. 18:36  Privát üzenet  

A válasz
Igen, elmúlik. Holnap már nem fogsz fosni.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon rosszul alszom. Elhatároztam hogy magnéziumot fogok szedni hátha segít. Bioco szerves magnéziummal próbálkozom, reggel, és este veszek be belőle. Szerintetek segít?
Hogyan szoktátok rávenni magatokat arra, hogy időben lefeküdjetek aludni?
Mennyire van alapja annak, hogy valaki inkább reggel/nappal vagy esetleg este/éjszaka tud dolgozni, koncentrálni?
Reggel vagy este érdemes nyújtani? (vagy mindegy)
Ha lesz egy kis műtétem, reggel megyek be, este jövök is, akkor a kórház ad táppénzről igazolást, vagy el kell menjek a håziorvoshoz?
Magas pulzus. Semmi baja a szivemnek voltam mindenfele kivizsgaláson. Reggel suedek egy fél0.5 frontint es este egy felet. Mi lehet a magas pulzusom oka? fekszek vagy ülök akkor...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!