Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet a hasammal?

Kb. fél órája felkeltem a kanapéról ahol addig 10 percet ültem, amikor egy éles fájdalom hasított a hasamba, úgy hogy összegörnyedtem. A fájdalomtűrő képességem elég magas, de már muszájnak éreztem bevenni egy fájdalomcsillapítót, mert egyáltalán nem javult az állapot. Egy napja nem vérzek már, és ez a görcs kiterjedésben és errősségben is durvább mint az átlagos menstruációs görcseim. Azóta csak fekszem magzat pózban mint egy darab fa. Próbáltam felkelni, vagy felülni de csak rosszabb olyankor.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, has, fájdalom, görcs

ápr. 19. 17:49  Privát üzenet  

A válasz
Ha úgy érzed, mintha a fájdalom a hasfalra koncentrálódna, akkor jó felszívódású magnézium segíthet. Ha a teljes belső térre kiterjedő fájdalom, akkor az inkább belgyógy.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 19. 18:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a probléma a hasammal?
Mi lehet a baj a hasammal?
Mi lehet a hasammal?
Mi baj lehet a hasammal? Fontos!
Hé valaki! Itt a nyár, strand, fürdés. Nem tudtok nekem ajánlani valami otthoni "edzéstervet"? A hasammal nem vagyok megelégedve és a bicepszemmel. Tudtok ajánlani valamit?
Mi a baj a hasammal? Miért van ez? .

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!