Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Idegzsába tarthat hónapokig vagy tovább?

Hallottam hogy valakinek egész életét végig kíséri, nekem már 2hete van izomlazitot szedek és azer jobb, csak azért kérdem mert parázok.

20f.

Keress kérdéseket hasonló témákban: idegzsába, egészség

ápr. 20. 13:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha napi 5-7 órát alszom hétköznap, de hétvégén kipihenem magam, az rendben van? Lehet bírni hónapokig?
Volt már nektek is olyan, hogy hónapokig fájt a hangszálatok, ha beszéltetek?
Ti szednétek gyógyszert hónapokig 16 évesen?
Létezik hetekig-hónapokig elhúzódó aranyér?
Nyáron hónapokig küzdöttem a nagy láb ujjam benőtt körmével, sikerült végre megszűntetni de nem nő azóta, miért?
Valóban kell hagyni pihentetni a szervezetet hónapokig szedett hajtabletták után?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!