Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott 220v. Lehet bajom...

Megrázott 220v. Lehet bajom tole es mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most a hosszabitóbM volt az átalakito tolto, alulrol megmarkoltam es a ket kiallo cucchoz hozzaertem és megrázott, a testem jobb felso resze meg jobb karomban ereztem, kis dolgot meg mindig erzek leginkabb keuemben, de lehet csak bekepzelem. Kuldok kepet hogy elkepzeljetek mit markoltam meg, es nemtudom ilyen 220 e ez, vagy kevesebb?


[link]


A hosszu volt bent, a kis kiallo kicsi amit nem vettem eszre, azt fogtam meg es az razott meg.17f



2019. ápr. 20. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez biza 220 volt (mindkét értelemben). Nem tudom hol vetted ezt az adaptert, de dobd ki, életveszélyes! Most már nem kell csinálnod semmit, csak legközelebb figyelj oda, hogy ilyen életveszélyes adaptereket ne dugj be sehova.
2019. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Doros ***** válasza:
100%

Még tűrhetően megúsztad, én repültem már egy rossz fogás miatt két métert. Gondolom, azért nem többet, mert ott volt a fal.


Nem tudom, van-e tartós hátránya, semmi problémám nem volt. de óvatosabb lettem, az tuti.

2019. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az volt a baj valahogy kijott a kicsi de visszadugtam azota. Ettol fuggetlenul kicsit erzek valamit jobb kezemben, foleg az ujjaimban, a kettoben amivel hozzaertem. Erdemes csinalni valamit vagy hagyjam holnap meglatjuk? Szivemet nem erte, nem ereztem, odaig nem ment el.
2019. ápr. 20. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a teendő, ha valakit áramütés ér?

Ha kisebb áramütés éri, és képes lábra állni, komolyabb panaszai nincsenek, akkor keressen fel egy orvost vagy a legközelebbi kórházat! Ha szívritmuszavarokat, légszomjat, szívremegést, heves szívdobogást tapasztal, azonnal hívjon mentőt!"

2019. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt írogatsz, akkor nagy bajod nem lehet, de a szívritmusod megzavarodhat, és a sóháztartásod is borulhat. Mindenképpen menj be az ügyeletre.
2019. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy maradandó bajod lett. Az adaptert viszont akkor is dobd ki. Nem felel meg az érintésvédelmi szabályoknak, ha szabadon lehet feszültség alatt lévő része. Az életeddel játszol.
2019. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj be! EKG-t fognak csinálni.
2019. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennek egyébként nem kéne nem ráznia, ha az Euro ki van hajtva?
2019. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik villa ki van hajtva az aktív. Ha mindegyik ki van hajtva mindegyik áram alá kerül.. az se volt normális, aki ezt a konstrukciót így elfogadta és gyártósorra engedte.
2019. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az angolt én nem látom kihajthatónak, csak az ál- védőérintkezőt, de az meg nincs kihajtva.
2019. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!