Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Először a felnőtt háziorvosnál?

Először a felnőtt háziorvosnál?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem át a felnőtt háziorvoshoz viszont még nem voltam nála. (Anyukám ment hozzá, hogy elvállal-e mert akkor nem tartózkodtam itthon).

Tudni kell rólam, hogy nagyon parázok az orvosnál, orvosoktól. Szégyenlős is vagyok kicsit.

Még nem találkoztam vele. Kedden fogok menni mert beteg vagyok. Csak bemutatkozok és annyi? Hogyan fog megvizsgálni? Ugyanugy mint a gyermekorvos? Meghallgat, megnyomkodja a hasam plusz megnézi a torkom?


2019. ápr. 21. 20:25
 1/3 A nagy Levin ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mi bajod van. De valószínűleg meghallgatja a szívedet, tüdődet, megméri a vérnyomásod. Majd ír valami gyógyszert.
2019. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemész és bemutatkozol. Ha ismeri anyukádat, akkor hivatkozol rá, hogy el tudjon helyezni valahová. Ezután elmondod, hogy beteg vagy. Ugyanazokat csinálja, amiket a gyerekorvos is, mikor beteg voltál (felteszem, megfázás jellegű probléma).

Kikérdez, megnézi a torkod, meghallgat, stb. A végén ad egy receptet, amivel elballagsz.

2019. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hasmenésem van, gyenge vagyok, lázam is volt ma. Hányingerem van
2019. ápr. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!