Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől lehetnek apró lila foltok ill pici piros pöttyök a combomon?

Kb két hete jelentkezett ez, nem viszket meg semmi. Pöttyök az alkaromon is vannak.

(A képen ne nézzétek, hogy szőrös a lábam, először azt hittem a borotva miatt lett ilyen, ezért abbahagytam egy kis időre,de nem múlt el)

Combom:

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: comb, kar, alkar, pötty, himlő, kiütés, piros, lila, folt, betegség

ápr. 21. 22:40  Privát üzenet  

A válasz
Ezzel menj el bőrgyógyászatra!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 21. 22:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lilul/kékül az arcom?
Ha összekerem a zöldteàt és a feketeteàt akkor ugyanolyan finom lesz mint a zöldtea vagy a feketetea külön-külön?
Vészhelyzet! Valaki megmondaná, hogy mitől múlik el ez minél hamarabb?
Tesi órán egy hetest a mutató ujjal védtem. Nem piros se lila. Azonban nem bírom teljesen kinyitni se becsukni. Nincs rendelés kb 2 napig. Mi lehet a gond?
Tenyérnyi lila/piros, égő, fájdalmas, viszkető folt. Mitől lehet?
Mi lehet a bajom? Egy hete megjelentek a testemen lila 1cm es foltok, az öv tájékán és mára piros pontok lettek amik nagyon viszketnek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!