Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Be léphettem a változó kórba?

Nekem már 9 éves koromban meg jött a menzeszem.2011-ben szültem meg a lányomat akkor volt az életem első sexuális együttléte.A lányo apjával vége szakadt hamarosan a kapcsolatunk.Utána még volt 1-2 pasi aztán 4 és fél éve semmi.4 és fél éve nem is vol sexuális kapcsim senkivel sem.Idáig normálisan volt menzeszem,de most az el múlt 3 hónapban már csak 2 esetleg 3 napig van akkor is nagyon gyengén.A múlt hónapba már csak ilyen barnás rózsaszínes volt ne rendes menstruáció.Voltam vele orvosnál,de nincs se gyulladás se ciszta semmi gond nincs.Még külön el mentem privát orvoshoz is.Utána néztem h mitől lehet ez és nem tudom h mennyire lehet adni a neten talált dolgokra de nagyon úgy tűnik h a változó kór tüneteit produkálom de ezt még korainak tartom mert 34 éves vagyok.De ha azt vesszük figyelembe h 9 évesen már menstruáltam és nem élek nemi életet én elképzelhetőnek tartom h korábban jelentkezet nálam a változó kór.Lehetsége?

ápr. 22. 11:36  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

a wikipedián ezt találtam h az öregedés első szakasza már akár 35 éves kórba is el kezdődhet én meg 34 vok [link] úgy h lehet h tényleg ez miatt nincs máe úgy havi ciklusom

# 1/6Időpont ápr. 22. 11:52 Privát üzenet
Szia! Esetleg ismerkedni?

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 22. 12:35 Privát üzenet
Én elmennék a helyedben egy harmadik orvoshoz is, aki megfelelő módon tájékoztat, hogy mitől lehet. Idősebb vagyok nálad pár évvel, és négy éve szex nélkül, mégis rendszeres, négynapos, a menstruációm.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 22. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem ismerkedés céljából írtam ide kedves 2. kommentelő.Ha csajt akarsz magadnak ajánlom a társkeresőt.3.kommentelőnek köszi a választ.pedig csináltak hüvelyi uhot,citológiai vizsgálatot,rák szűrést mindent és nem találtak semmit.

# 4/6Időpont ápr. 22. 13:14 Privát üzenet
Hormonvizsgálatot is kellene csináltatni

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 22. 14:47 Privát üzenet

Létezik korai menopauza, mégis én 34 évesen nagyon korainak tartom. Elmennék a helyedben ismét egy magánorvoshoz, és tőle is megkérdezném.

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 22. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkezdtem egy hónapja edzeni. De egész héten este napi 30-60 percet edzek, változó. Vasárnap pihenek. Elég ennyi pihenő?
Lehet bármilyen negatív hatása a szervezetemre a későbbiekben, hogy 10 évig volt rajtam 15-25 kiló plusz? Változó volt, mikor mennyi,30-40 éves koromig.
Vért adni milyen gyakran lehet? Országonként, intézményenként változó?
Ha dolgozok ha nem állandóan izzadok de még csak 26 éves vagyok. Lehet ez a változó kor jele?
44 éves férfi 2 napja hideg verejtékezik. Lehet változó kor?
Mandulaműtét után 4 héttel még mindig fájnak az állkapocs-csont alatti nyirokcsomók (előtte is ez volt a problémám, változó helyeken szúró, húzó érzés). Van valakinek hasonló problémája?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!