Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be léphettem a változó kórba?

Be léphettem a változó kórba?

Figyelt kérdés
Nekem már 9 éves koromban meg jött a menzeszem.2011-ben szültem meg a lányomat akkor volt az életem első sexuális együttléte.A lányo apjával vége szakadt hamarosan a kapcsolatunk.Utána még volt 1-2 pasi aztán 4 és fél éve semmi.4 és fél éve nem is vol sexuális kapcsim senkivel sem.Idáig normálisan volt menzeszem,de most az el múlt 3 hónapban már csak 2 esetleg 3 napig van akkor is nagyon gyengén.A múlt hónapba már csak ilyen barnás rózsaszínes volt ne rendes menstruáció.Voltam vele orvosnál,de nincs se gyulladás se ciszta semmi gond nincs.Még külön el mentem privát orvoshoz is.Utána néztem h mitől lehet ez és nem tudom h mennyire lehet adni a neten talált dolgokra de nagyon úgy tűnik h a változó kór tüneteit produkálom de ezt még korainak tartom mert 34 éves vagyok.De ha azt vesszük figyelembe h 9 évesen már menstruáltam és nem élek nemi életet én elképzelhetőnek tartom h korábban jelentkezet nálam a változó kór.Lehetsége?

2019. ápr. 22. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
a wikipedián ezt találtam h az öregedés első szakasza már akár 35 éves kórba is el kezdődhet én meg 34 vok [link] úgy h lehet h tényleg ez miatt nincs máe úgy havi ciklusom
2019. ápr. 22. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg ismerkedni?
2019. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben egy harmadik orvoshoz is, aki megfelelő módon tájékoztat, hogy mitől lehet. Idősebb vagyok nálad pár évvel, és négy éve szex nélkül, mégis rendszeres, négynapos, a menstruációm.
2019. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ismerkedés céljából írtam ide kedves 2. kommentelő.Ha csajt akarsz magadnak ajánlom a társkeresőt.3.kommentelőnek köszi a választ.pedig csináltak hüvelyi uhot,citológiai vizsgálatot,rák szűrést mindent és nem találtak semmit.
2019. ápr. 22. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatot is kellene csináltatni
2019. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik korai menopauza, mégis én 34 évesen nagyon korainak tartom. Elmennék a helyedben ismét egy magánorvoshoz, és tőle is megkérdezném.


[link]

2019. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!