Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik illóolaj a jobb aroma...

Melyik illóolaj a jobb aroma diffúzorba?

Figyelt kérdés

Én eddig teljesen más, 100% tisztaságú illóolajokat használtam, viszont vannak bizonyos illatok, amiket nem találtam meg ezeknél a márkáknál.

A minap viszont találtam kétféle márkát is, viszont hiába olvastam utána a véleményeknek és kérdeztem meg az árusítóktól, nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb választás, a Neuston vagy a Mayam?


Köszi a segítséget előre is.



2019. ápr. 22. 16:21
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen illat kell, milyen márkákat néztél? Én csak 100%-osat használok mindig.
2019. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amiket eddig használtam és meg voltam elégedve, az a Naturland, Medinatural és Dr Herz.

Ezeknél a márkáknál viszont nem találtam kicsit különlegesebb illatokat, mint például: Kámfor, Lime, Pálmarózsa, Kajeput, Kubeba hasonlók.

Árilag nem sokban térnek el azoktól, amiket használok, viszont ezekről a márkákról őszintén szólva nem hallottam még.

Én ezeket az illóolajokat kozmetikumokba, pakolásokba is használom, ezért nem szeretnék olyat venni, ami ártalmas lehet, vagy korántsem azt takarja, amit hirdetnek.

2019. ápr. 22. 17:07
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
25%

Ezek mind egy kaptafára mennek, itt a márka, meg a labor tisztasága határozza meg az árat, de ez egyik sem tiszta illóolaj.

Ezeknek az illóolaj tartalma kb. 10%, a többi meg ki tudja mi, kozmetikumba én ezek közül egyikből sem tennék.

Én csak Doterrát használok, bár sokkal drágább és ebben sincs meg minden illóolaj amit keresel, de ezek 100%-osak, tiszták, nincs bennük semmi más és ha megszagolnád egyszer, akkor az összes többit kidobnád.

Ergo az általad felsoroltak közül teljesen mindegy melyiket veszed, mindegyik ugyanolyan, csak máshonnan szerzik be az alapanyagot és más eljárással készül.

2019. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!! :)


Utánuk is nézek.

2019. ápr. 23. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Panarom olajakat használom.
2019. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki nem tudná, #3 azért javasolta a DoTerra-t, mert MLM-es.
2022. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!