Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a "„Space Harmony System” káros sugárzások elleni védelmi rendszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A honlapjukon leírtak alapján nagyon komolynak és hihetőnek tűnik. Az érdekelne, hogy van-e valaki, aki már telepített vagy használt ilyet, és elmúltak-e az egészségügyi problémái ettől. Az építő válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. ápr. 22. 23:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem olvastad el, hogy "építő" jellegű válaszokat várok és nem tudatlan gyalázkodást! Hol van a honlapjukon szó kozmikus sugárzásról? Ezek szerint Te el sem olvastad, hogy mi ez az egész, és így fröcsög belőled a lenéző jelzőktől hemzsegő értelmetlen szövegelés. Kikérem magamnak ezt a hangnemet, és jobb lenne, ha a hozzád hasonlóak sehol sem kommentelnének, mert csak a sértegetéshez értenek, semmi máshoz! Nagyon vissza kellett fogni magam, hogy ne írjak hasonló jelzőket az észbleli képességeidet illetően!
2019. ápr. 23. 07:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha akarsz, engem is törölj ki, de elég féloldalas lett, hogy a válaszod meg itt maradt.

Szóval, igen szépen megkérlek, ha installálsz ilyent, akkor számolj be a tapasztalatokról.

Szívesen felajánlanám, hogy az eredményt (már legalábbis az 50 Hz-es mágneses tér csökkenését) méréssel igazolom, ha a főváros epszilon sugarú környezetében laksz, de sajnos ez a 20 Hz és az 50 Hz túl közel van egymáshoz ahhoz, hogy biztos legyek benne, a forgalomban lévő műszerek el tudják választani ezeket egymástól.

2019. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja, és gyakorolhatod azért az önkritikát:

" Hol van a honlapjukon szó kozmikus sugárzásról? Ezek szerint Te el sem olvastad"

Itt:

...ha a környezetben jelenlevő szórt elektromágneses, valamint egyéb un. geopatikus- és kozmikus sugárzásokat – sajátosan elrendezett antennának tekinthető fémszerkezeti elemekkel – befogják...


Szóval, te nem olvastad...

2019. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bevallom én nem találkoztam ott ezzel a kifejezéssel, de elhiszem Neked, hogy ott van. Mindemellett úgy gondolom, hogy nem erről szól elsősorban, hanem ahogy Te is megemlítetted inkább az elektroszmog kiküszöbölése a fő célpont, de szó van sok más sugárzási formáról is. Mindenesetre engem nem az érdekel, hogy kinek mi a véleménye róla, miután elolvasta, hanem, hogy van-e tapasztalata ezekkel a készülékekkel kapcsolatban!
2019. ápr. 23. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg te leszel az első.
2019. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves Sztrogoff! Azóta már beszéltem telefonon 3 emberrel, akik használtak ilyet. Az egyik jobb alvásminőségről számolt be, a másik egy óvodai alkalmazás során a gyerekek jobb figyelem összpontosítási képességét figyelte meg, a harmadik pedig meggyógyult idült szívbetegségéből. Egyenlőre ennyi, de várom a további tapasztalatokat is, ha vannak! Előre is köszönöm! :)
2019. ápr. 26. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, ezek meglepő hírek. De én nem bánom, ha így van, sőt.

Árról nem esett szó?

2019. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ár tekintetében annyit tudok, hogy nettó 60e Ft egy műszeres bemérés, ami az egész lakóházra kiterjed, és többféle sugárzás fajtát kimutat. A teljes védelem nyilván a sugárzás fajtájától és nagyságától, plusz a lakás méretétől is függ. Ha jól emlékszem olyan 100-150 eFt egy átlag lakás esetén, amiből rendelés esetén a bemérést leszámolják. Ezenkívül vannak az egyéni védőeszközök, amik pár ezer vagy pár 10e Ft körül mozognak.
2019. ápr. 27. 20:46
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt egy videó, ami az egyik TV-csatorna műsorán szerepelt:


[link]

2019. ápr. 27. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom valamennyire tisztában vagy e a sugárzások természetével, de ha ez a “space harmony system” nem egy ólomruha akkor biztos hogy hatalmas humbug az egész

A mellékelt vidóból pedig elég volt 2 percet meghallgatni és azonnal égnek állt az összes hajszálam akkora marhaságot sikerült már a legelején összehordani

Ezek alapján józanul végiggondolva 1 ft-ot nem adnék ki erre a dologra

2019. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!