Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki használt már Béta-blokk...

TSkull kérdése:

Valaki használt már Béta-blokkolókat túlzott idegeskedésre?

Figyelt kérdés

Eléggé ideges típus vagyok, és ezzel csak szépen fogalmaztam. Abban nyílvánul meg, hogy nagyon extrém esetben még el is ájulok, és ettől félek a legjobban. Az éves során megtanultam legyőzni, és egy-két praktika is segített. Viszont most közeledik a lagzim, és erre én nem érzem elég felkészültnek magamat.

Egy parányi alkohol sokat szokott segíteni, viszont elég hamar el kezd tőle fájni a fejem, és nem akarom a teljes éjszakát átszenvedni fejfájással.

Hallottam a színészek és zenészek által használt béta-blokkolókról, de persze recept nélkül azt nem adnak.

Esetleg van annak valami módja, hogy hozzá lehessen jutni, vagy valami jó alternatívája?

Köszönöm.



2019. ápr. 23. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Háziorvosod tud segíteni.
2019. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A háziorvosomat Dr. Housenak becézik, és nem hiába. Ha ilyen dologgal megyek oda, nyíltan fog leröhögni, és egy olyan szarkasztikus megjegyzéssel a zsebemben fogok távozni, hogy azt nem felejtem el.
2019. ápr. 23. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy beteg jogi képviselőt, és jelentsd fel a háziorvosod!
2019. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szabad orvosválasztás van. Ha rossz a háziorvos akkor keress mást!
2019. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A béta-blokkolókat nem erre találták ki, csökkentik a szívfrekvenciát és a vérnyomást. Ha te a normál vérnyomásoddal beveszel egy ilyet, akkor még rosszul is lehetsz. Akkor már inkább valami enyhe nyugtató.
2019. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1. 3. és 4. válaszoló. Köszönöm a rám fordított időt, de egyáltalán nem ez volt a kérdésem.
2019. máj. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!