Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem nem vagyok képes...

Szerintem nem vagyok képes fizikailag hangosan beszélni. Van olyan műtét, amivel ezt meg lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a legmagasabb hang is amit ki tudok adni az normális beszédhangnak felel meg. De nekem ez olyan, mintha ordibálnék... Először arra gyanakodtam, hogy lelki oka van, de hát ha fizikailag egyszerűen nem tudom hangosan beszélni... Nem engedik a hangszálaim vagy nem tudom mi lehet... És ez rányomja a bélyeget az egész életemre. Kiskoromtól kezdve ha nem muszáj inkább azt választottam, hogy nem beszélek, mert akkor elkerülhetem az olyan kellemetlen helyzeteket, amikor minden szavam után visszakérdeznek, hogy "mi? tessék?" stb. Némán élem az életem... De miért??

2019. ápr. 23. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvos ad beutalót, mi itt nem tudunk segíteni.
2019. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégészetre nem kell beutaló.
2019. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam pont fordítva van, ha suttogok, sok ember már azt is kiabálásnak érzékeli :(
2019. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!