Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintem nem vagyok képes fizikailag hangosan beszélni. Van olyan műtét, amivel ezt meg lehet gyógyítani?

Egyszerűen a legmagasabb hang is amit ki tudok adni az normális beszédhangnak felel meg. De nekem ez olyan, mintha ordibálnék... Először arra gyanakodtam, hogy lelki oka van, de hát ha fizikailag egyszerűen nem tudom hangosan beszélni... Nem engedik a hangszálaim vagy nem tudom mi lehet... És ez rányomja a bélyeget az egész életemre. Kiskoromtól kezdve ha nem muszáj inkább azt választottam, hogy nem beszélek, mert akkor elkerülhetem az olyan kellemetlen helyzeteket, amikor minden szavam után visszakérdeznek, hogy "mi? tessék?" stb. Némán élem az életem... De miért??

Keress kérdéseket hasonló témákban: hang, beszéd, beszédképzés, hangszál, kommunikáció, ember, betegség, fogyatékosság

ápr. 23. 12:11  Privát üzenet  

A válaszok
A háziorvos ad beutalót, mi itt nem tudunk segíteni.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 23. 13:57 Privát üzenet
A fül-orr-gégészetre nem kell beutaló.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 23. 20:36 Privát üzenet
Nálam pont fordítva van, ha suttogok, sok ember már azt is kiabálásnak érzékeli :(

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 18. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális hogy hányasnál a torokomba érzek (csak jobb oldalon) egy gombócot?
Mellmutetkor a mellbimbot is at lehet alakittatni?
Mit hasznaljak, hogy halvanyuljon a labamon a heg? Kb 0.5cm szeles, es 10-12cm hosszu.3x lett meg utve a labam es a vagas helye mindig ugyan ott volt szoval eleg mely is a heg....
Méhkivétel műtét esetén titeket mikor engedtek ki? Szóval meddig kellett bent maradni a kórházban? Hogyan viseltétek fizikailag?
Azt szeretném, ha olyan hölgy írna, akinek már volt missed ab műtétje. Mit érzett fizikailag 1-2 hónappal a műtét után, mikor álltak helyre a dolgok a szervezetében?
Műtét után vizes puha a talpam? Többi lent⬇️

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!