Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnek kerni....

Segitséget szeretnek kerni. Egy honap leforgasa alatt elvesztettem eletem szerelmet es a csaladomat. Azota depressziot diagnosztizaltak nalam mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt már ilyen helyzetben, írjon dolgokat ami segitett neki. Az akkori orvosom ajánlása hogy sok filmet nézzek, mert az leköt. Tudnátok olyan filmeket mondani, ami elgondolkoztat és talán újra elkezdem látni az élet értelmét?

2019. ápr. 23. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem, és ha tudnék sem tenném, mert így csak rontasz a helyzeteden. Emberek, közösség, megértő, valódi társak, ez kell most neked. Kezdhetnéd például egy terápiás csoporttal, pszichológusod bztosan tud ajánlani egyet a közelben.
2019. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Gyógynövények, vitaminok, futás.
2019. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mozogj sokat, tudom hogy valszeg nagyon nehéz rávenni magát ilyen állapotban az embernek, de nagyon sokat segít.

Alkoss vmit

A terápiás csoport is nagyon jó :)

2019. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2022. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!