Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ugye nincs okom aggodalomra?

A kádba lefolyótisztító/dugulásoldó gélt töltöttem, majd kis időre rá, a vízbe, amivel öblítettem át, leesett egy flakon ami felcsapott néhány csepp vizet az arcomra. A tisztítószeren rajta vannak a vonatkozó figyelmeztetések (maró, szemkárosodást okozhat...)

Nyilván leöblítettem magam utána.

Van bármi okom aggodalomra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: veszély, szem, arc, vegyszer, víz, betegség, félelem

ápr. 23. 21:15  Privát üzenet  

A válasz
Nem kell aggódnod,biztosan jól le is mostad .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 23. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet sclerosis multiplex? Vagy nincs okom aggodalomra?
17 éves srác vagyok és ma egészségügyi kiskönyvet csináltatni voltam és 155/92 volt a vérnyomásom pedig ideges se voltam . Azt mondták h figyeljek erre oda, van okom az...
Van ok aggodalomra vagy nincs? Vélemények, tapasztalatok, tippek mindent várok.
Sürgős! 110 a pulzusom nem lesz bajom? Iszonyatosan ver a szívem, nem értem miért, ilyen még sosem volt, kezdek félni vagy nincs okom aggodalomra?
Aggodalomra ad okot, ha 31 évesen valakinek nincs peteérése?
Miért nem jön meg normálisan a menszeszem? Kicsit félek remélem nincs okom aggodalomra.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!