Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi hasi torokban szoritá...

Gamesall kérdése:

Mellkasi hasi torokban szoritást érzek Légszomjal társulva Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Volt már valakinek ilyen?

Hogy oldotta meg?

-RENGETEGET stresszelek

-reflux sincs kizárva

-Segitsetek légyszi

18F


2019. ápr. 24. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez van eleg jo ideje. en nem talaltam meg ra megoldast. a meditacio ami enyhiti, nekem azzal egesz jo. vagy mikor elviselhetetlen akkor ablakot nyitok es bedugom a fulest es hovihar vagy tenger hangokat szoktam hallgatni, kozben elkepzelem, h en is egy ilyen helyen vagyok. ez kikapcsol es lenyugtat annyira, h elviselheto legyen es igy nalam megoldodik ideiglenesen.
2019. ápr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Élsz még?
2019. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta van ilyen tüneted? Menj el orvoshoz,mert az sem kizárt, hogy szív eredetű.Persze lehet stressztől is, de mindenképp orvost javasolnék.Ha mellkasi kellemetlenséget érez az ember, akkor azt meg kell nézetni mihamarabb.
2019. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kezelni a stresszt mert az a rossz hir hogy kesobb nem lesz konnyebb az elet.
2019. ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak akkor múlik el ha elfoglalom magam valamivel

Focizok 🙌 (ilyenkor megszűnik a külvilág)

Bringázok

Zenét hallgatok, Edzek, Eszek

Ha ezeket csinálom vagy ilyesmiket akkor el tudom vonni a figyelmem a suliról és az egyéb problemakrol

(11. Es vagyok , jon a kis erettsegi, info erettsegi, nyelvvizsga meg hát ezen kívűl nagyon nyomaszt az iskolában lenni)

Szóval remélem hogy az egyetemen könnyebb lesz a dolog, olyan szempontból hogy szabadabbak leszünk és nem kezelnek majd gyerekként

Remélhetőleg kevesebb b.lfasz kerül be a felsőoktatásba, gondolom

Ennek orulnék a legjobban talán..

Amúgy élek még 😅

Mért ne élnék xD

2019. ápr. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!